Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki mit reggelizik hétköznap?...

Ki mit reggelizik hétköznap? Munka előtt vagy suli előtt 20/F

Figyelt kérdés
Útközbe veszitek meg ? Pékségbe?

2018. szept. 27. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#70: Helyes. Szerintem nincsenek is szabályok, bármilyen étel ehető bármikor. Mondjuk én a napi egy főétkezésemmel nem vagyok igazán kompetens ennek taglalásában, de a családomban is teljesen okés reggeli a pörkölt vagy a süti :D
2018. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Reggel nem tudok enni, csak olyan 9 körül jön meg az étvágyam, de akkor már javában dolgozok, szóval nálam az ebéd az első étkezés.

De ha otthon vagyok, akkor szendvics, tojásrántotta, bundáskenyér, tejbegríz ezeket szoktam.

2018. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

éjszakában dolgozom vagy nagyon kora hajnalban/éjjel indulok útnak. nem ritka a mekizés, a péksütizés, a csokika és gofri. magamnak nagyon ritkán készítek szendvicset vagy más reggelit, egy a lustaságom miatt, a másik, hogy mire hazaérek, élni sincs kedvem, nemhogy ezzel vacakolni(reggel ugyanez a szitu). mivel fizikai munkát végzek, nálam nem jönnek be ezek a fogyókúrás izék, egészséges cukiságok, tojok rá magasból, úgyis elégetek annyi kalóriát. ebédelni csak otthon szoktam, szolgálatban nem étkezem(nehezen megy a munka utána) vagy esetleg eszem egy csokit/műzliszeletet vagy almát.

nagy átlagban pogácsa vagy fornetti a menü reggelre(ébredéskor nem tudok enni, kávézok csak, útközben fogyasztom el általában a szilárd táplálékomat). de simán van olyan is, hogy egy kis maradék gyros, pizza, rántottsajt és egyebek kerülnek a reggelizős dobozba :D

2018. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!