Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most teljesen őszintén,...

Most teljesen őszintén, létezik olyan ember, aki tényleg szereti a sushit?

Figyelt kérdés
Nekem bevallhatjátok, hogy csak divatból eszitek..
2018. szept. 29. 11:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Jelen.
2018. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeség. Aki szereti a halat, és a tenger gyümölcseit, az nem divatból eszi. Ez nem divat, hanem a gasztronómia folyamatosan fejlődik évezredek óta, és ez most egy ilyen sushi időszak. Valószínűleg ez is kifogja még forrni magát, és tovább fog alakulni. Száz év múlva lesz majd valami új amire azt fogják írni, hogy "na ez a sushiból fejlődött ki".

Az 1700-as években is lehet valaki feltette a kérdést, hogy mi ez az új pörkölt divat?

2018. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De..de..hideg ragadós rizs, nyers hal.. Most komolyan? Nem jobb egy rántott hús?
2018. szept. 29. 11:51
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Én is jobb szeretem a marhapörköltet, de attól még ízlik a szusi is.
2018. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Van, aki utálja a tésztaételeket, míg más akár üres tésztát is képes enni, mert imádja. Van, aki utálja a zsíros deszkát, míg más tökéletesebb reggelit el sem tud képzelni. Van, aki taknyosan szereti a rántottát, és van, aki már-már szárazon.


Ahány ember, annyi féle ízlés, annyi féle szokás.

2018. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

"De..de..hideg ragadós rizs, nyers hal.. Most komolyan? Nem jobb egy rántott hús?"


mit pörögsz már ezen? Én imádom a rántott húst és a pacalt is, de most épp kagylót főzök magamnak tésztával, na bumm neki. Én meg ettől mászok már a falra, hogy Úr Isten magyarok vagyunk, miért nem csak pörköltet zabálunk rántott hússal? Meg ha már kagylót eszek, miért nem pörköltet csinálok abból is, vagy miért nem rántom ki?

2018. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a sushit.
2018. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

3

Nagyon szeretem. De például a japán emberek is nagyon szeretik.


Számomra egy rántott hús, amit a példádban írtál, sokkal kevésbé ízes.

2018. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Szemely szerint szeretem a tenger gyümölcseit is.

Egyébként nem minden sushi nyers hal. Nem is azt jelenti, az a szasimi.

Semmit nem eszek divatból. Peldául a lazac nekem egyáltalán nem izlik. Kaviart sem ennék, csak mert az milyen "elegáns" étel.

Igen, sok ember letezik, s japanoktól eltekintve is.

Kostoltam nagyon rosszat is. Na azt a helyet megegyszer nem probálnám. De a finom főtt rizzsel, s példaul egy rákkal benne, jól elkészítve nagyon is ízletes tud lenni.

2018. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
Én sushit szivesen eszem, rántott húst meg soha, számomra az nem ehetö!
2018. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!