Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most teljesen őszintén,...

Most teljesen őszintén, létezik olyan ember, aki tényleg szereti a sushit?

Figyelt kérdés
Nekem bevallhatjátok, hogy csak divatból eszitek..
2018. szept. 29. 11:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
39%

22

:))))

2018. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%

"De azért ha arra sétálna egy csirke, vagy egy malac, akkor inkább azt ennék meg"


Még véletlen sem, ezekkel engem ki lehetne zavarni a világból, mivel semmiféle állati eredetü élelmiszert nem eszem, vega sushit viszont minden gond nélkül.

2018. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
77%

Nyers. Akkor ugye tatârbeafstekket sem eszel?

Amúgy nem tudom miért kellett megsértődni. Csak azért, mert lehet vki feltétezi inkább a magyaros ételeket szereted, s nem vagy vevő a külföldire, nem kell így megnyíválnolnod.

Amúgy a sushi NEM NYERS hal. Van olyan is, amit azzal töltenek. De a legtőbb fajta hőkezelt. Csak szoksor összemosodik a SZASIMIval, ami nyers hús vagy hal.


Sushit különböző halakkal, tenger gyümölcseivel (főt, sült), zöldségekkel, gyümölcsökkel töltött. Rizsecetes rizzsel és az algalap.


En teljesen elfogadom, hogy jobban szereted a rántotthúst (pont mint az egyik barátnőm), de neked is el kellene fogadnod, hogy egyesdk igenis szeretik a sushit!

2018. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem, azt sem. Amúgy nem sértődtem meg, bár gondolom nem olvastad a többi kedves (már moderált) kommentet. Azért megsértődhettem volna rendesen..De amúgy mint mondtam én is megértem, csak számomra furcsa, talán még ehhez jogom van..
2018. szept. 29. 19:42
 25/38 anonim ***** válasza:
38%

23

A sushi nem nyers hal?!?!??! Jé-zu-som.

2018. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat, tényleg finom. Én se hittem el sokáig, de egyszer egy barátommal voltam egy rendezvényen, ahol japánok csinálták a sushit frissen, a szemem előtt. Asszem kb 1500 Ft volt egy adag (amivel bőven jóllaktam). Nagyon finom volt, rögtön megszerettem. Egyébként szerintem semmi rossz dolog nincs benne. Halat sokan szoktak enni és szeretik, lehet, hogy a nyers szokatlan, de attól még finom. Algát is szerintem többen ettek már, akik szoktak kínaiba járni, az is jó ízû és rengeteg vitamin van benne. És a töltelék is teljesen átlagos és kedvelt szerintem: lazac, uborka, omlett, avokádó, stb.
2018. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
57%

25. Nem a sushi nem CSAK nyers hal. Mint írtam. Van amiben nyers is van. De sokban hőkezelve készítik. A zöldséges sushiban meg, hol van egyáltalán hal. Tenger gyümölcseit meg egyáltalán nem nyersen rakjak bele.

Abban az esetben nyers hal, ha olyannal van töltve, mint a szasimi.


Kérdező! Végigolvastam a többi kommentet is. Megértem, hogy neked nem izlik a sushi. Én példaul nagyon ritkán eszek rantothúst. Egy pacalnak meg mar a szagától is rosszul vagyok (csak, hogy vmi peldá hozzak). De egyaránt szeretk egy jó vörösboros marhapörköltet, egy finom garnélá (friss tengermellettit), egy jó langost. S alkalomadtan egy finom sushit.

2018. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :)
2018. szept. 30. 17:26
 29/38 anonim ***** válasza:
38%

27

Tehát: a sushi, a nigiri és a maki is, az esete 75%-ában legalább nyers hal, kagyló és rák. Nem, nem hőkezelt dolgok.

2018. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
54%

27

Még egy: a sushi nincs "töltve". Ha a mai tekercsre gondolsz, ami a 3-féle sushi egyik típusa, az sem töltelékes.

2018. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!