Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak/ vegyek reggelir...

Mit csináljak/ vegyek reggelire (nem szeretem a tojást)?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a tojást, és reggel nincs időm főzni és készítgetni nagyon.

Azt mondják reggelizz mint egy király, mégis ha kolbász, szalonna van előttem, amiket egyébként szeretek, akkor hányinggerem lesz olyan zsírosak.

Péksütemények állítólag nem egészségesek, és otthon nem is tudom megenni, csak munkahelyen.

Ha előző nap veszek akkor nem lesz friss reggelre.

Gabonapehely talán, bár a tejre sokszor érzékeny a gyomrom, reggel amugy is szoktam fosni.

Kb. 10 re kerülök normális állapotba.

Felvágottakat sem szeretem, illetve kenyér nem esik jól. Ha friss kiflit zsemlét vennék hozzá ugyanott tartok mint amit írtam a péksütinél.


Ami így eszembe jutott, gyümölcs, de attól nem lakok jól. Keksz: ez inkább nasi. Joghurt/ krémtúró ezek is inkább ilyen édesség kategóriák. Ha péksütemény is inkább ilyen pogácsák, amiket így nasizni lehet.

Nekem reggel nincs étvágyam ahhoz hogy "zabáljak".


Bármilyen ötletet szívesen fogadok, ami jobb annál mintha nem reggeliznék semmit :)



2018. okt. 6. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted a sajtot, akkor kenyér (lehet teljes kiőrlésű is) olvasztott sajttal. Be a mikróba, egy perc alatt kész van. Semmi extra, bár gazdagíthatod sonkával, ketchuppal, vagy amivel szeretnéd, mellé meg ehetsz zöldséget, de önmagában is megállja a helyét.
2018. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

7. voltam,. Nem kell reggel elkészíteni a húst, van, aki mindig előző nap süti-főzi meg a reggelijét. De vannak húskészítmények, konzervek is.

Olajos maggal jóllakás: persze, hogy jól lehet vele lakni, csak nem akárkinek. Nincs dolog, amivel egyes emberek ne laknának jól, én ismerek olyat, akinek főétkezésre is jó az olajos mag, nekem inkább kis kiegészítő, úti étel, de az éhséget azért elveri.


Tuti dolog nincs, ki kell próbálnod, mi laktat s te tudod, mit szeretsz...

2018. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tortilla warst zöldségekkel vagy babfélékkel 5 perc alatt kész

Hummusz+ zöldségek mártogatni

Kenyér helyett knäckebröd esetleg?

2018. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem eszem reggel, amikor nincs étvágyam.

Az viszont be szokott válni, hogy előző nap csinálok tejbe rizst, kicsit hígabbat, mintha frissen ennéd. reggel szórok rá egy kis kakaót, de önmagában is le szokott csúszni.

Általában jól esik reggelente.

Ugyanígy vagyok a vanília pudingba kevert keksszel. Előző nap elkészítve, a kekszek puhák lesznek a hígabb pudingban. Lehűtve reggel is tök jó indulásnak.

2018. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe, hogy kipróbálom a "házi krémes krém"-et hígabbra keverve és teszek bele puffasztott rizst , vagy búzát.

Rost is van, szénhidrát is van a reggeli induláshoz.

2018. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!