Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nagyon szeretem a kenyérfél...

Én nagyon szeretem a kenyérfélét, zsömlét, kiflit, de tudom, hogy attól nem fogok lefogyni! Viszont képtelen vagyok reggelire joghurtot, vagy csak gyümölcsöt enni! Mit egyek ami kiváltja a kenyeret, vagy ami laktató és nem hízlal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Háztartási keksz, korpovit?
2010. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
teljes kiőrlésűt ehetsz, de igazi legyen. legjobb, ha magad sütöd meg. keress rá, ha érdekel: vitalitás kenyér. isteni!
2010. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Puffasztott rizs vagy búza szelet.
2010. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem meg az a véleményem diétázzatok csak nem baj ha le is pontoztok, de ha meg nem lehetne enni valamilyen betegség miatt mint nekem, akkor meg kapálóznátok a finom falatokért.Örülnétek még egy finom ropogós kiflinek is. Hát hajrá!!
2010. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: Sajnáljuk hogy te nem ehetsz kiflit,de ez elég gyerekes hozzászólás volt. Ettől még le kell fogyni a kövéreknek és pont,nem körülötted forog a világ már meg ne haragudj:)


Kérdezőnek: Eehet mondjuk egy zsemlét,vagy kiflit,de reggel edd,vagy a teljes kiőrlésü kenyér is jó ötlet,sonkával,sajttal,minél több zöldséggel .

2010. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Bio kölesgolyót vagy Bio Bulátát szoktam enni. Nagyon finom és laktatós. Tescóban lehet kapni.

Egyébként szerintem reggelire ehetsz egy kis kenyeret/kiflit. CSak teljes kiörlésű legyen! Ha megvonsz mindent magadtól, akkor egyszercsak visszájára fog fordulni minden!

2010. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értettem a visszájára fog fordulni minden-t, hogy eleged lesz az egészből és elkezdesz kenyeret enni, de a hiányból fakadóan többet mint kellene....
2010. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 maundrel ***** válasza:
egyetértek. nem kell a kenyérről lemondani. reggelire nyugodtan ehetsz 1-1 kisebb szeletet.
2010. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, sztem nyugodtan dobj be egy kiflit vagy egy zsömit ha jól esik :) Nem az a lényeg, hogy "huuuu minél teljesebb kiőrlésű legyen" hanem, hogy lemozogd ha már egyszer megettted. Én most burkoltam be 2 kiflit és tudod milyen jól esett? Pedig reggelire csak 7végén eszek ennyit, de most nagyon megkívántam. Cserébe lesétáltam már 1km-t, lépcsőztem 4 emeletet oda-vissza 2. És még csak 10 óra van... Tehát ha pacalt kívánsz enni fehér kenyérrel hajrá. Csak módjával és utána mozogd le.

És mielőtt megszólnátok, hogy tuti kövér vagyok és ezzel nyugtatom magam, elárulom, nem vagyok kövér 176 cm és 58kg vagyok. És nem a genetikának köszönhető, de még nem is az anyagcserémnek (ami egy betegség miatt lassabb is mint az átlag embernek) az hogy ilyen vagyok, hanem annak, hogy nem görcsölök rajta, hogy most megettem-e a kiflit vagy sem. Mozgok.

2010. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Olyan jó hogy vagytok, köszi a hozzászólásokat. Szülés után (császáros voltam) nehezen mennek le a kilók. Örökmozgóm mellett azért én is mozgok (1-1,5 óra sétálás, futkosás gyerek után, itthoni aerobic, nem minden nap), tudom ez kevés ezért is szeretném a kajálást kordában tartani. 159magas és 58 kg vagyok, megyek vissza dolgozni és jó lenne leadni 6-7 kg-t. Nagyon nehéz megvonni a finom falatokat, mindig is édesszájú voltam. Most már ott tartok napi 1 kocka étcsoki, reggelire 1 zsömi, vagy rozsos kenyér, ebéd levesféle, rizs+husi, uzsonna gyümölcs, vacsi néha joghurt, vagy amit ebédre ettem, csak kevesebb, vagy kimarad. Nagyon nehéz ez nekem, vagy másoknak is???
2010. márc. 2. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!