Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Palacsintába tehetek sima...

Palacsintába tehetek sima vizet szódavíz helyett? Nem baj, ha kicsit csomós a tészta? Ha baj, mit csináljak, csak kevergessem, amíg sima nem lesz?

Figyelt kérdés

Muszáj tudni, a mindjárt hazaérnek a szüleim nyaralásból, és még sose csináltam, gondoltam, meglepem őket... :$


15/L


2010. jún. 23. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szóda kell hozzá/szénsavas ásványvíz.kevergesd amíg sima lesz.jó étvágyat:)

nekünk ma mamám csinált palacsintát:)

2010. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szürd át egy szürőn.
2010. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szódavízzel ,szénsavas ásványvízzel vagy tejjel csináld.Síma víztől túl kemény lesz a tészta és oda is éghet.Nem lesz csomós a tészta,ha habverővel kevered.De ne azzal a spirál alakú habverővel,hanem a másik fajtával.
2010. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sör is megfelelő; tej és sör, úgy jó.
2010. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Állítólag ha beleköpsz egyet meg ráhugyozol, úgy is jó.
2010. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
20:23-nak: hánynom kell az olyan gyökerektől, mint amilyen te vagy. Anyukád biztos így készítette neked a palacsintát, és gondolkozz el: biztos, hogy kakaó volt a töltelék, vagy te magad töltötted meg?
2010. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Én magam. Amúgy meg egyszer sima vízzel csináltam a palacsintát, és úgy sem lett rossz. Ha nincs más, az is megteszi. Vagy a 20:23-as válaszom.:D
2010. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sima vízzel kicsit tömörebb lesz a tészta, de ha nincs szódád, akkor víz nélkül csak tejjel csináld...rakj bele egy negyed csomag sütőport...+ botmixerrel csomómentesítsd vagy szűrd át :) sikerülni fog:)
2010. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Leküldtem öcsémet ásványvízért. :P Most meg nagyon folyós lett. :/ Kb mintha csapból jönne... na mindegy, sütök egyet, aztán ha nem jó, rakok még bele lisztet... köszi még egyszer!
2010. jún. 23. 20:37
 10/11 anonim válasza:
46%

20:23:


A fene a ku..a anyádat, takarodj innen!

2010. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!