Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételt vigyek iskolába?...

Milyen ételt vigyek iskolába? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval. Nagyon unom már, a mindennapi szendvicset, péksütiket. Szeretnék valami újat. Én a rántottában, virsliben, salátában gondolkodtam, de ez így kevés. Ötleteket várok, mit vihetnék az iskolába, amit gyorsabban el lehet készíteni reggel. Esetleg tippeket, mivel lehet feldobni szendvicseket, stb. Sós, vagy édes az mindegy. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 11. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a reggeli ott van a keresőszavak között, az ebéd viszont nem, azt jelenti, hogy tényleg csak a reggeli a gond, vagy az egész napot kéne túlélni délután 2-3 óráig?
2018. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan osztálytársam , aki rizst vitt rántotthússal, és azt ette hidegen; meg palacsintát is láttam már iskolában enni valakit.
2018. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Hang72 válasza:
88%
Szerintem édeset és sósav is érdemes vinni. Esetleg valami sós rudat/perecet , gyümölcsöt/kakaós csigát. És inni valót is, mert a sós után megszomjazol
2018. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

"Hidegen" eszem igen, bár inkább szobahőmérsékletű.

Sosem értettem, egyeseknek miért bizarr dolog így enni a főtt ételt...

2018. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a megmaradt főtt ételeket az elkészülésük után minél előbb hűtőbe kell rakni, felhasználásig folyamatosan hűtve kell tárolni, fogyasztás előtt a hűtőből kivéve tempósan kell felmelegíteni (tűzhelyen, sütőben, stb.), nem pedig órákon át szobahőmérsékleten hagyni, ráadásul úgy is fogyasztani...

" A 3 órán át bizonytalan hőmérsékleten tárolt ételt

újra forrósítás után sem szabad kiszolgálni. "

[link]

2018. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%
Zabkasa, gyumolcssalata, rantotthusos szendvics, tojaskremes szendvics, vagy barmilyen szendvicskremmel, turoval toltott sult zsemle, budas kenyer, valamilyen friss salata, amit szeretsz zoldsegeket, azokbol, most pl sutotok is jo, joghurt, barmilyen magvak, hazi muffin, vagy egyeb suti.
2018. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!