Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Fiam mostanság sűrűn fogyasz...

A Fiam mostanság sűrűn fogyaszt joghurtot és szerecsendiót reszel bele. Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
39%

Jézusom... Azért ez már zavaró!!!

Akkor étterembe sem szabad szerecsendiót tenni semmibe se!!! Mert narkós leszel tőle... Ha nagyon enni akarná akkor másba is tehetné, nemcsak a joghurtba... Szóval ha nagyon meg akarná enni mással is enné, de neki ez a kombináció jön be, tehát az íze miatt eszi együtt őket.

Amugy meg ha eltiltod, akkor megveszi ha akarja:D Szóval mindegy. Adnék én anyámnak ha belehallgatna még a zenémbe is. Ez kamu:D

2010. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
76%

Az a megdöbbentő, hogy annyien nem használnak szerecsendiót fűszerezésre.

És szerecsendió virágot? És koriandert? és csombort és..... lehet,hogy újra meg kéne tanulni főzni?

2010. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
49%

Tudtátok hogy mákostésztát sem szabadna enni, mert a mák is narkotikum tulképp? (igen, mind a virág, mind a mag). De amennyit eszik az ember az mégsem ártalmas.

Szerecsendió...ugyanmá. Akkor az összes drogos ezt használná, nem a heroin, kokain menne súlyos tízezrekért.

Dj. rush meg drogos zenét nyomat.

Nekem kicsit kamuszagú a kérdés. Joghurt+ szerecsendió a drog meg a ksalcium allegóriája, de a kemény drogokra jellemző hogy kalciumot vonnak el a szervezetből, így pl. calciumtablettákkal, vagy tejes dolgokkal próbálják pótolni a "még nem elszállt" drogosok.

És nehogymár véletlen legyen ez a dj. ruh is. 1000féle dj van, de pont ezt az egyet kell itt megnevezni a szerecsendióhoz....

2010. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
81%
jobban írva dj rush konkrétan nem "drogos" zenét ad, hanem kicsit vontatott, "álomszerű" -ezért szeretik a kábszeresek.
2010. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként drogos zene, igen az, de ez a meghatározás is egy vicc, mert drog nélkül is lehet szeretni úgynevezett drogos zenéket :)


Egyszerűen arról van szó, hogy van egy gyereked, aki fiatal és szereti tudatmódosult állapotban élvezni az életét, keres pár dolgot, ami nem feltünő de azért van valami hatása, és mégjobb, hogy nem illegális, így be tudja szerezni könnyen. Erre pont jó a szerecsendió.


Egyébként egy 60 kilós emberre 160gramm a halálos mennyiség, de annyit nem tud letömni, mert olyan szar íze van ilyen nagy mennyiségben.


Viszont azzal ártasz a legjobban ha őrületbe kergeted a fiadat az aggodalmaskodásoddal, meg pánikolsz.

Azzal semmit nem érsz el csak hogy a tiltások ellenére csak azért is ki fog próbálni mindent amit tud.


Tényleg csak annyit kéne tenni, hogy néha beszélgetni vele őszintén, hogy mit élvez rajta, mért szereti, mért eszi. Ne úgy viszonyulj hozzá, hogy úristen a fiam drogos, és a drog az rossz, és félni kell tőle, mert ennyi erővel egy üveg bortól is félhetnénk.

Az alkohol, vagy a cigaretta is drog, mégsem félünk tőle annyira, mert az már megszokott, annak mindenki ismeri a hatását. Te meg csak attól félsz, amit nem ismersz.



Csak kérdezd meg hogy milyen érzése van tőle, és esetleg az, hogy hogyan tudnád jobbá tenni az életét.


Lehet hogy szar élete van és azért drogozik, addig legalább jól érzi magát :/

2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam hogy a mustár illóolaja, tehát a mustár kivonat tisztán, abból már 9gramm is halálos.


Mellesleg ettem már mustáros kenyeret, sok mustárral, és nem lett semmi bajom tőle :)

2010. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
81%
C vitaminból pedig elvileg 714gramm a halálos mennyiség ha jól számoltam.
2010. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként miért nem őt kérdezted?
2010. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem kamu (sajnos) :( Azért nem tőle kérdezem mert félek hogy hogy reagálna rá, gondold el milyen rossz érzés például ha rajta kapnak hogy maszturbálsz vagy ilyesmi, ezzel egy életre szégyelné magát és nem mondaná el a problémáit a családnak.. de lehet csak én vagyok hülye és nem tudok vele kommunikálni.. de viszont csak magamból indulok ki
2010. jún. 24. 19:08
 30/52 anonim ***** válasza:
72%

Érdekességképp:

Ezekből ennyi a halálos mennyiség, de csak ha egyszerre kerül a véráramodba.


Só: 180gramm (azaz 0,18 kiló)

Aszpirin: 17 gramm

Koffein: 11,52 gramm

Nikotin: 3 gramm

2010. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!