Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki otthon is...

Van olyan ember aki otthon is csapvizet iszik?

Figyelt kérdés
miért?
2018. nov. 9. 19:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy otthon is?

Itthon is, máshol is csapvizet iszom. Miért, mit kéne?

2018. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanolyan íze van a csapvíznek, mint az ásványvíznek, azaz semmilyen. Még szép, hogy azt iszom
2018. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%

Én mindig csapvizet ittam mióta élek.Faluban nőttem fel, amit azért említek meg, mert Pesten és Miskolcon az ismerősöknél nem ittam csapvizet, mivel el volt színeződve, meg mikor nyaraltunk akkor pont volt valami a vízzel. Csupán ez volt az oka,hogy ásványvizet ittunk.


Mikor egyetemre mentem Győrbe, ott is csapvizet ittam. Semmi baj nem volt a vízzel és eléggé furcsálltam is, hogy rengetegen cipelték fel az emeletre az ásványvizet,mert nem isszák meg a csapit.

2018. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahol felnőttem, mindenki csapvizet ivott, a mai napig azt iszom. Én nem érzek különbséget a csapvíz és az ásványvíz között.

Persze tudom, van, ahol rossz minőségű a csapvíz, én is láttam már olyant, hogy töltöttél egy pohárral, és várni kellett 10-15 percet, mire a klór (?) eltűnt belőle. Ha ilyen helyen élnék, az más lenne.

2018. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szigoruan szurjuk, de csapvizet iszunk itthon.
2018. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
igen, de csakis szűrve/tisztítva akárhogy is mondják. de nem csak úgy magában. tele van minden sz a r sággal.
2018. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem igazán iszom a csapból, mert nálunk klóros íze van, én meg azt nem szeretem.
2018. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
70 éve csapvizet iszom és még szeretem is.
2018. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt iszom. Te mit iszol?
2018. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Azért, mert az olcsó és tökéletesen megfelel a hidratáláshoz. Hulladékot nem akaroök feleslegesen termelni.

Néha szódát iszom, de ahhoz el kell mennem 8 km-re, ami mondjuk nem gond, más miatt is elmegyek és mozogni is kell, szép a táj.


Itt egész jó a csapvíz, attól még képes vagyok unni és télen amúgyis szeretem a meleg italokat, sokat teázom, kávézom. De azért persze vizet is iszom simán, szomjasan jó az.

Ásványvizet nem iszom semmiképp, hulladék, még ha szelektíven gyűjtöm is, rengeteg.

2018. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!