Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki otthon is...

Van olyan ember aki otthon is csapvizet iszik?

Figyelt kérdés
miért?
2018. nov. 9. 19:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Otthon IS csapvizet? Miért hol máshol igyak csakvizet?
2018. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A csapviz ami oltja a szomjam. Van ismerős a vizműveknél, igy tudom, rendszeresen és elég szigorúan ellenőrzik a minőségét.
2018. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekünk jött a megvásárolt lakással egy vízszűrő, de amúgy se lenne semmi bajom a csapvízzel, munkahelyen simán megiszom szűrés nélkül is.

Anyóséknál viszont nem innám meg, kelet-magyarországi kis falun. Tele van fekete szemcsékkel és rozsdaízű. Még arcot se mosok benne, mert akkor két hétig gyulladt ragyák borítanak.

2018. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Otthon (Győr) csapvizet iszok, mivel ásványvíz minőségű. Minek költsek rá sok pénzt, és energiát a cipekedésre?

Ettől függetlenül szoktam szénsavas ásványvizet, és üdítőket is venni, de mentes vizet biztos nem vennék otthonra.

Azt nem állíthatóm, hogy ha máshol laknék, akkor is így tennék, voltam már Magyarországon olyan helyeken, ahol nem volt túl jó a víz minősége, de szerintem ez a ritkábbik eset.

2018. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelen - ahol élek, 3x annyi ásványi anyag van a csapvízben mint a normál ásványvízben, igazán felesleges lenne azt vennem. Meg egyébként sem veszek műanyagba csomagolt dolgokat, óriási pazarlás!
2018. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne innék itthon csapvizet? Eszembe nem jutna boltban venni a vizet, aztán hazahordani, felcipelni, tárolni, kerülgetni a lakásban, ha egyszer csak oda kell sétálnom a csaphoz, és pont annyit kitölteni a poharamba, amennyit meg szeretnék inni.

Csak a munkahelyemen szoktam bolti vizet inni, mert ott nagyon hulladék a csapvíz, szerintem öregek már a vezetékek, és amiatt lehet. De ha nem felejtem el, inkább itthon megtöltök egy üveget, és azt viszem magammal, mert nem szeretek szemetet generálni olyasmivel, amivel nem lenne muszáj, márpedig a palackozott víz ez a kategória.

2018. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, van. Itt Győrben ahol lakok, remek a csapvíz, szoktam azt inni.
2018. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk nagyon jó minőségű a csapvíz, ízre ugyan olyan, mint egy szentkirályi ásványvíz.
2018. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Szeszere válasza:
16%
vizrt igyanak az állatok
2018. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!