Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez csak szerintem beteges ez...

Ez csak szerintem beteges ez az összeesküvés?

Figyelt kérdés

EZ=> [link]


elegem van hogy mindig jönnek ezek az összeesküvés elméletek ebben ez van a másikban meg amaz? Van ennek valóság alapja, bármekkora? És aki ezeket kitalálja annak nem jut eszébe, hogy akkor mégis mit együnk? sok f*ág!



2014. aug. 12. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok nagy összeesküvéselmélet-fogyasztó, de ebben azért van egy jókora adag igazság is, sajnos.
2014. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ezek NEM összeesküvés-elméletek, hanem nagyrészt igazság.


Hogy mt egyél? Semmi esetre sem feldolgozott akármiket, vegyél nyers zöldségeket meg húst és saját magad készítsd el belöle azt, amit enni akarsz mindenféle "alap", "füszerkeverék", "zacskó" meg hasonlók nélkül.

2014. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. aug. 12. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez nagyrészt hazugság, elhintett igazságmorzsákkal, hogy egy fél fokkal hitelesebb legyen.
2014. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
És mi lesz a gyümölcsökön maradt peszticiddel?
2014. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Sőt, utolsó, a gyümölcsöket inszekticidekkel is kezelik. De még a gabonát is. Na bumm.
2014. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

"Egy amerikai konszern baktériumból kávétejszínt és krémsajtot varázsol, egy másik vörös áfonyából cseresznyét, ricinusolajból őszibarack-aromát. Az Athlon nevű cég (nem vicc!) madártollból péksüteményt, a General Foods vízből, fehérjéből és gyanús zsiradékból műszalonnát.

A Procter and Gamble nevű amerikai vállalat még a gyapotszálat (pamutot) is fogyaszthatóvá teszi: a növény rostjaiból kenyeret sütnek. Az ízek e szép új világában a menthenthiol nevű vegyület a grépfrút, az acetyl-pyrolin egyik változata a ropogós kenyérhéj, a filberton a mogyoróíz illúziójáért felel."

General Foods nevű cég 1990 óta nem létezik.

menthenthiol: természetes vegyület, ami megtalálható a grapefruitban.

és tessék: [link]

most cáfoljam végig az egész marhasághalmazt, vagy elfogadjuk, hogy valami elmebeteg elmebetegségeket ír? ettől még igen, használnak az élelmiszeriparban adalékanyagokat, valóban célszerű olyan kajákat venni, amikben nincs vagy kevés van, de ez az egész cikk hazugságsorozatokból áll.

2014. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Elég sok igazságnak látszó dolgot tartalmaz ez a cikk, de legalább ennyi marhaságot is. A csúcs szerintem az áfonyából cseresznye....
2014. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbálj mindenből frisset venni, és akkor elkerülheted a tartósítókat. Gyümölcsből és zöldségből vegyél frisset és alapból készítsd el az ételt.
2014. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor bemész a boltba, nem ezeket a szarokat eszed.Az van benne ami rá van írva. Ennyi.
2014. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!