Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti csomagoltok a parotoknak/fe...

Ti csomagoltok a parotoknak/ferjeteknek ebedet? Mit szoktatok?

Figyelt kérdés
Januartol itthon vagyok es szeretnem rendszeriseteni, hogy ferjemnek ebedet csomagolok az irodaba, ehhez gyujtuk "elviheto" ebedotleteket.
2019. jan. 6. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jól lehet csomagolni a csőben sült és rakott ételeket. Ha teljesen kihűlt szépen szeletelhető, porciózható , jól lehet melegíteni, nem maszatol, nem folyik ki a dobozból és nagyon jó laktató, változatos ételeket lehet így készíteni. Minden egyben van, nem kell külön köretről gondoskodni.

Néhány példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

#2

"Soha nem csomagoltam .........."


Múlt időben írtad, akkor most már nincs párod?:)

2019. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy vagyok, mint a 7-es válaszoló. Ugyan nekem mindíg mindent fizet a férjem, és koltopenzt is kapok, (a dizetesem mellé) pedig nem vagyunk külön kasszan. apró ajandekokat, neglepeteseket, viragot. Imadom a férjem, és látható an o is engem. O a tarsam a férjem. Es nem azért mert a cseledje vagyok stb. Sot! O is Mos,takarit néha, foz is! Egy alom pasi. Aki máshogy el, és gondolja, annak minek van ferje? Mint pl az egyik válaszoló. Fizeti a saját részt? Akkor minek van párja? Vagy csak a barátja?
2019. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

Neekem nem arra kell a kapcsolat hogy fizesse a kis szórakozásom

Miért kene fizetnie ha nekem is van fizetésem és neki is van?

Nalam logikus hogy o is fizeti a sajátját meg én is .

2019. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Szűzanyám, ti nagyon eltévesztettétek a kategóriát!

Ez itt az Ételek-italok, ahol párkapcsolatban élő nőket kérdeztek, hogy mit csomagolnak a férjüknek.

Eleve minek irkál ide olyan, aki nem csomagol?

Az fejtse ki a nézeteit a párkapcsolatoknál, ott van ennek a helye! De ott is csak olyan, akinek van is párja!

Olyan, akinek nincs, de mi lenne, ha lenne, ... vagy aki az alkalmi szexpartnereinek nem csomagol kaját, azok véleménye itt most nem releváns!

2019. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igazad van utolsó.

Utolsó elotti vagyok

2019. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 'paratlan' pipi lepontozott mindenkit, mert fájt neki az igazság. Ennyi orome legyen az életében
2019. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!