Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti általában mennyi ideig...

Ti általában mennyi ideig isztok egy pohárból mielőtt elmosnátok?

Figyelt kérdés
Remélem hogy érthető a kérdés :)
2019. jan. 21. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Reggeltől-estig, este pakolom be a gépet, mennek bele a poharak is.
2019. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat iszom, úgyhogy nap végére elég maszatos szokott lenni. Szóval mindennap cserélem.
2019. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Àsvànyvizet iszok, azt pedig üvegböl. Most hogy beteg voltam teat ittam, 3 bogre volt folyamatosan befogva. Ha kiurultek elmostam, es ujra foztem belejuk a teat.
2019. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Csak víznél 3-4x.

Ha kávé, tea, gyümilé akkor használat után megy a mosogatóba. (csak akkor nem ha azonnal újratöltöm pl. vendégségben)

2019. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is általában reggeltől estig használok egyet, így is néha elbizonytalanodok, hogy nem kellene-e gyakrabban cserélni...Ha túl koszosnak látom akkor inkább előveszek egy másikat.

De exem például folyamatosan ugyanabból a bögréből ivott, azt mondta anyukája lehet hogy néha elmossa, de ő biztos nem :D Szóval változó, hogy ki hogy áll ehhez hozzá.

2019. jan. 21. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában üvegből szoktam inni. Néha szoktam pohárból, ami a nap végén el is van mosva. Ha teát, kávét iszok, akkor az egy használat után megy a mosogatóba. :)
2019. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Néhány naponta cserélem le, ha már nagyon maszatos, vagy nagyon ottfelejtődött az asztalon, és beleszállhatott por vagy akármi.

Én gyerekként is ahhoz szoktam, hogy mindig egy pohárból ittam, akkor volt egy darab saját, amiből csak én ittam. Persze, gyerekként nyilván anyám mosta el. :D Kamaszként meg ugyanez, ha maszatosnak láttam elmostam, amúgy csak kiöblítettem kb naponta.

2019. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A vizes pohár egész nap elő van, másnap reggel váltok.
2019. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Egyszer iszom egy pohárból ha vizes ha teás, ha kávés, azonnal mosom el es cserélek.
2019. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak vizet iszom. Reggeltől estig használok egy poharat. Ha esetleg gyümölcslevet, valamilyen üdítőt iszok néha, akkor csak egyszer használom.
2019. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!