Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyien szeretik a nyúlhúst?

Mennyien szeretik a nyúlhúst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy kis közvélemény kutatást végezni, ha engedik az adminok. :)


A kérdés fent olvasható. Erre lennék kíváncsi.


Én szeretem nagyon a nyúlhúst. És Ti?


(Eszementek és ehhez hasonló lények hanyagoljanak az idióta válaszaikkal, ha lehet, köszönöm!)


2010. júl. 4. 13:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Én sem ettem soha és nem is fogok. Nálal a nyúl, ló, stb már nem az "étel" kategóriába tartozik.
2010. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
55%
Soha a büdös életbe nem enném meg. (már elnézést a kifejezésér) nekem van egy fekete nyuszim háziállatként gondolok rá, ugyanúgy szeretem mint a macskámat. semmi pénzért nem enném meg. nemtudom elképelni, más hogy tudja megenni. láttátok már, hogy nyúzzák őket? ha nem nézzétek meg. Édesanyám azóta nem eszi meg amióta látta...
2010. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
A hús az hús tőlem lehet delfin is akár! Szóval mindent megeszek ami mozog kivéve a bogarakat. Jöhet akármi ;)
2010. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem,mert a szüleim tenyésztették, így nagyon sokszor ettem nyulat.
2010. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
még sose ettem...
2010. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nem rossz de nem is a kedvencem. Amúgy utólag tudtam meg, hogy az nyúl...:D
2010. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom!!Nekünk volt anno egy ismerősünk és Ő tenyésztett nyuszikat és mindig katpunk tőle zsirban sült nyulat fokhagymával megspékelve..,hát valami isteni ize van a nyúlnak!!!
2010. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legfinomabb hús.Levesnek,pörköltnek,szalonnával tűzdelve...tök mindegy.A nagy bánatom csak annyi,hogy a párom nem szereti,így én is ritkán jutok hozzá.
2010. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem ettem de szivesen megkostolnám,pedig volt nekem is házikedvencként nyuszim. természetesen őt nem ettem volna meg:D
2010. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudnék nyúlhúst enni,nem is ettem soha,így nem tudom milyen az íze.
2010. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!