Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyien szeretik a nyúlhúst?

Mennyien szeretik a nyúlhúst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy kis közvélemény kutatást végezni, ha engedik az adminok. :)


A kérdés fent olvasható. Erre lennék kíváncsi.


Én szeretem nagyon a nyúlhúst. És Ti?


(Eszementek és ehhez hasonló lények hanyagoljanak az idióta válaszaikkal, ha lehet, köszönöm!)


2010. júl. 4. 13:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban ettem, és nagyon finom. De már nem enném meg, mert a nyuszi engem a macskára emlékeztet, és azokat imádom. Meg a nyuszi is túl aranyos.
2010. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én valahogy azt nem tudom felfogni, hogy egy állatot valaki aranyosnak nézzen és csak amiatt ne egye meg. Vagy ugyanez még azzal fűszerezve, hogy nem evett még, de nem is szereti.


Szóval honnan tudja az illető, hogy nem szereti, ha még nem is evett. az a baj, hogy nagyon könnyen el lehet rontani, ha valaki nem ért hozzá.


Például, ha nem időben nyúzzuk meg az állatot, hanem egy-két héttel később, akkor már rágósabb a húsa.


A nyúzós kérdésre a válaszom, hogy én már nyúztam régebben és fogok is.


Aranyosak a nyulak és van sok papagájom és galambom is, de akármikor le tudnám akármelyiket vágni, hogy megegyem, ha éheznék.


Én faluban nőttem fel és nem rögződött bennem olyan zagyvaság, hogy azért nem eszem meg, mert aranyos.

Kajaként tekintek bármelyik állatra.


De ezen ne vitázzunk légyszi.


Továbbra is érvényes a kérdés. :)

2010. júl. 4. 17:34
 23/30 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Régebben sok nyulat tartottunk és mindig levágtuk őket. És igen, láttam hogy nyúzzák. De mivel a húsáért tartottuk, ez lett a sorsuk. És ettől függetlenül nagyon szeretem az állatokat, a nyuszikat is nagyon szerettem. Míg picik voltak addig lehetett simogatni, dögönyözni, de mivel nem ezért tartottuk, nem is nagyon nőttek a szívemhez.

20/L

2010. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jah és én is imádom a fokhagymás nyúlcombot sütve, meg pörköltnek is nagyon finom! :)
2010. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%
Szeretem a nyúlhúst, szerintem nagyon finom, főleg pörköltnek, de sütve is. Amúgy nem nagyon kedvelem mint állatot, olyan hülye kis gyáva, nem szelídíthető, folyton reszket, és kilóg elől a foga. Brrr!
2010. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Régen szerettem,de mióta a szüleim levágták a 2 nyuszimat(kiskoruk óta én neveltem őket) azóta írtózom a nyúlhústól...
2010. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

ma 19:01

Most ez miért nem aranyos? [link]

Mondjuk ezt nem lenne szivem megenni!^^

2010. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, ahogy a kérdező, tehát szeretem az ízét. aranyos állat, de tyúk nem aranyos? Mégis megesszük.
2010. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
A tyúk nem aranyos,sőt szerintem a kiscsibe sem.
2010. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért kell lepontozni, csak azért, mert tényleg nem tetszik ez az állat. :(((((

Imádom a legtöbb állatot, de főleg a ragadozókat, macskaféléket, farkast, és a nagyvadakat, amik gyönyörűek és nemesek, mint a szarvasfélék, zerge... De a pockokat meg hasonló rágcsálókat tényleg nem szeretem, mert nincs bennük semmi, amit tisztelni tudnék, ezért számomra "csak" kajaszámba mennek. Attól, hogy a nagy többségnek nem ez a véleménye, azért még nem kéne lepontozni, mert mindig normálisan szoktam válaszolgatni a kérdésekre:((((((

2010. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!