Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak menthetetle...

Miért próbálkoznak menthetetlen kajàt enni?

Figyelt kérdés

Egyre tobb kerdest lattam a napokban, h x ezel mar 4-5-6 napja all a hutoben, de ugye meg jo? Meg eheto, igaz?

Kinek van gusztusa ilyesmire?!


2019. máj. 3. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Főleg, amibe varjú mászkált es evett bele...
2019. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen is volt?? :D
2019. máj. 3. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt reg, max a 3. oldal
2019. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ennek több oka is van.

1. Nagyon sok a szegény ember az országban, nekik az a kicsi is számítana.

2. Viszont ettől is több a tudatlan, aki előtt ha nincs ott Gordon Ramsay, még egy rántotta alapanyagait sem tudja összeszedni.


Én épp ezért nem szoktam addig letámadni a kérdezőt, míg nem bizonyítja, hogy ő az utóbbi táborhoz tartozik, és még makacsul ragaszkodik is ahhoz, hogy de hátha meg lehet enni az 1 hete a szekrényben tárolt, penészes sonkát, ha levágod róla a rossz részeket. És igen, volt itt ilyen kérdés is húsvét táján.

2019. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-mas tényleg pont a 3. Oldalon volt:DD

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-prakti..

2019. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Simán vannak kaják amiket megeszek 4-5 naposan, csak én nem kérdezek előtte, nehogy le tudjanak beszélni 😀
2019. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
sokan sajnálják a kárba ment pénzt. főleg ha nincs túl sok beleölte, és rosszul esik kidobni. (a varjasnál lehet csak a beleölt ideje/energiája miatt kérdezte, nem tudom mennyire macerás az a görög lasagneszerűség)
2019. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esik kidobni. Kollégistaként otthonról kapunk kaját, kiszámíthatatlan mennyiségben (párom szülei, nagyszülei egyszerűen nem értik meg, hogy nem eszünk meg annyit), nem tudjuk rendesen beosztani, nem is azt kívánjuk, ami ott van, de azért kidobni luxusnak tűnik.

Más kérdés, hogy nem kérdezném meg itt, hogy vajon megegyem-e, megnézem megszagolom, és eldöntöm magamtól.

2019. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem az döbbent meg mindig, hogy miért nem terveznek az emberek az ételeikkel.

Az én konyhámban nem szokás ötletszerűen enni napokig. Persze, van hogy megkívánok valamit és átvariálom az étrendet, de sose feledkeznék meg 5-6 napig egy adag ételről. Ha nem eszem meg rögtön, akkor beteszem a fagyasztóba, és máris nem kérdés egy hét múlva hogy jó-e.

Bár nálam már eleve az sem történik meg hogy véletlenül (?) többet főzök mint kellene, csak akkor készül több adag ha tervezem megenni másnap vagy lefagyasztani későbbre.

Nem is értem ez másoknál hogy működik, nem tervezik meg előre legalább pár napra hogy mit esznek? Hogy lehet úgy bevásárolni? Vagy ezek az emberek naponta rohangásznak a boltba, hogy "Juj nincs itthon három hozzávaló a vacsorához"?

2019. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!