Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket vinnétek nyaralásra?

Miket vinnétek nyaralásra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk főzni, de jó lenne néha nem étteremben, vagy a strandon drága pénzért kajálni.
2010. júl. 6. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Pl. vehetsz mexikói chilis bab alapot, ahhoz csak konzerv kell meg darált húst vehetsz helyben. Ugyan így milánói alap...

Pillanatok alatt elkészülnek! Én ilyesmiket vittem...

2010. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Mi holnap megyünk Harkányba 10 napra. Épp pakolgatok:P Én vettem chilis bab konzervet (3at), viszek 20 db tojást, 3 kilo kenyeret, margarint, házi szalámit, sonkát, sajtokat, sütiket, sütök is, zacskós pogácsát. Kb 5000ft-ért vásároltam ezeket, (ugyanis sok a süti)De ha ti nem vagytok olyan édesszájúak, akkor 2000-2500ért be tudsz vásárolni szerintem. Mi 5en megyünk, élettársam, kisbabánk, barátnőm és a barátja. 25N
2010. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mi ketten megyünk, de a párom nagyon édesszájú:)

Jó nyaralást, mi még nem most megyünk, de már előre vásárolgatni akarok, amit lehet.

2010. júl. 6. 14:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én is az ilyen konzerveket ajánlom!vagy mondjuk egyik este megoldható lenne egy kis szalonna sütés,paradicsom,hagyma,paprika és ilyenekkel,vagy ahova mentek ogndolom lesz a közelben egy tesco v vmi,bográcsozhattok is,2főre nem kell sok húst venni!
2010. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,nem szeretnétek főzni,bogrács kilőve :)
2010. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:)))
2010. júl. 7. 08:08
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mi konzerveket, kolbászt, tejet, sajtot meg nem romlandó kaját viszünk. Kenyeret azt minden nap a pékségben veszünk, onnan hozunk reggelinek is péksütiket, néha üditőt is. Vendéglőkben sokkal olcsóbbak a kaják, de a nyaralóban is főztünk bográcsban, nem haltunk éhen. :D
2010. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Én szoktam vinni egy vízforralót magammal..és finom kínai zacsis levest ..lecsót még itthon megcsinálom, berakom befőttesüvegbe ott hűtőbe és bármelyik nap jó lesz..már csak a toját kell rádobni..lángos tésztát itthon megdagasztom..berakom zacsiba..hűtőtáskába bevágom és mire odaérünk meg is kel a tésztája.. a nyaralás helyszínén meg a hűtőbe és ha megkívánjuk akkor sütök belőle..pár perc az egész..tejföl , sajt és nyami..szendvicssütőt is szoktam vinni..ne mindig hideg szenyót együnk...de azért nem viszem túlzásba..azért készítem ezeket elő, hogy nehogy már nyaralás alatt is abból álljon ki a napom, hogy főzők..ja és még szoktunk venni lidl-be vagy teszkóba..konzerv székelykáposztát meg ilyenekt..jó nyaralást-.
2010. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én se nagyon szeretnék nyaralás alatt főzni:-) Hát szendvicssütő, vízforraló...így is alig férünk el ketten a kocsiba:D De jó ötletek, most is ennék lángost:-)
2010. júl. 13. 11:43
 10/19 anonim válasza:
53%

Szia!

Nem olvastam, miket írtak eddig, úgyhogy bocsánat ha ismételek. Mi ezeket szoktuk:

- lecsó (most olcsó a paradicsom-paprika is, gyorsan összedobható, könnyű és finom:)

- zacskós levesek (egy nyaralás alatt párszor belefér, bár nem túl egészségek, de sok lé és só, ami ilyen melegben kell)

- halkonzerv (személy szerint rio mare függő vagyok, de bármilyen megteszi ha szereted:)

- egyéb más konzerves kaják (Auchanban egy rakást találsz)

- mirelit pizza, meg egyéb mirelit dolgok

2010. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!