Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vinnétek...

Milyen ruhákat vinnétek nyaralásra?

Figyelt kérdés
Szóval jövőhéten Görögországba készülök, és jól jönni egy kis segítség. Miből mennyit? Hosszú gatyát? Előre is köszi :-)
2011. aug. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy hány napra mész :D mikor mi voltunk görögbe,akkor nem vittem sok mindent,egy szoknya,2 térd nadrág,meg egy sort,2póló,egy pántos póló és elég is volt :D időnk nagy részét úgy is a vízben töltöttük xD
2011. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is jövőhéten megyek nyaralni :) csak én Horvátországba készülök. Én amit vinni szoktam: fürdőruhák, ez alap, 2-3 db-ot szoktam magammal vinni, abból egyik úszódressz, ha csak úszni megyek. akkor 2 szoknya, egy egybe ruha, 2-3 rövidnadrág, 4 póló, 1-2 ujjatlan felső, egy hosszú nadrág és melegítő felső ha olyan az idő, egy cipó, egy szandál, papucs más nem is kell.
2011. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól is függ, mennyi időre mész, meg milyen helyre, milyen programokat fogtok csinálni...

alapvetően vigyél 2-3 fürdőruhát, farmerszoknyát és/vagy sortot szintén kb 3-at, ujjatlan/pántnélküli felsőket, egy egyszerűbb ruhát amit a strandon magadra tudsz kapni, papucsot és/vagy szandált, ballerinát, ha mentek kirándulni, akkor egy tornacipőt. ha elegánsabb hotelbe mentek vagy készülsz bulizni vagy ilyesmi, akkor egy csinibb ruhát vagy szoknyát meg felsőt, magassarkút is vihetsz. vagy tegyél be egy pulcsit vagy kendőt, vagy abban utazz, mert a repülőn hidegebb szokott lenni, illetve ott is elromolhat az idő. ugyanilyen megfontolásból szerintem hosszúnadrágban, vagy még inkább leggingsben utazz, az kényelmesebb, mint a farmer, és ha hideg van, fel tudod venni kinn is. ezen kívül napszemüveg, valami kalapféle a nap miatt.

2011. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:-)
2011. aug. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!