Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lúgosító kávét keresek! Régen...

Lúgosító kávét keresek! Régen vettem egy ismerőstől, de boltban nem láttam. Valami sárga zacsiban volt? Mi lehet? Pesten lehet kapni? Nem neten.

Figyelt kérdés
Bio boltban,lehet kapni vagy rendes üzletben? Neten nem szeretném venni.Talán gombából készült ha jól emlékszem.Nem tudom a nevét.Hasonlót is írhattok.De jó íze volt emlékszem.Fél tasak is elég volt talán.

2019. máj. 9. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

"Nincs ilyen, hogy lúgos a véred, vagy a szervezeted."


Ez alatt azt értem, hogy olyan nincs, hogy lúgosabb vagy savasabb mint a normális. Természetesen a test alapvetően lúgos.

2019. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%

Jó ég! Ilyen mellébeszélést, ekkora sarkításokkal!

Aki nem hisz a lúgosításban, és ennyire felháborodik rajta, ha valaki igen, az nem normális dolog. Egyrészt el kellene fogadni, hogy van, akinek más a véleménye. Ráadásul, mint mondottam, elérhetők mindenki számára a világ különböző tudósainak az anyagai. Van pro és kontra. Én azt mondom, mindenki nézzen utána, és döntse el, kinek, minek hisz. Itt a gyakorikérdéseken senki nem fogja megmondani a tutit. Ez biztos. ( Úgyhogy részemről ennyi, nem óhajtok feleslegesen vitázni, főleg nem olyanokkal, akik egyből hülyézik, butázzák az embert. )

2019. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagyon lehet egyszerű táplálékbevitellel a szervezet PH értékét manipulálni (szerencsére), de ha ez nem zavar, szívesen csinálok neked lúgosító kávét.
2019. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
#12 csak annyit mondj meg, hogy honnan tudod, hogy savas a szervezeted? Hol és hogyan mérsz PH értéket? ...vagy csak úgy a hasadra ütsz hogy ez má' biztos savas, oszt jóvan?
2019. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Andizsuzsi ***** válasza:
64%

"tudományosan a lúgosítás mellett foglalnak állást"


Pontosan mit akarnak tudományosan lúgosítani?

2019. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Andizsuzsi ***** válasza:
88%

Kérdező!


Egyébként a ganoderma kávé, amit keresel, de hogy hol lehet beszerezni, nem tudom. Keress rá a neten.

2019. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a Ganoderma az, egy ismerősöm is árulja, de soha nem vetemedtem rá.
2019. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
16-os köszi ez az a kávé! Köszi! A nevét szerettem volna tudni.
2019. máj. 9. 16:07
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy van, a ganodermának weboldala, onnan tudsz rendelni. DXN SHOP
2019. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

"mindazoknak a tudósoknak szerte a világban, akik tudományosan a lúgosítás mellett foglalnak állást."

Csak egy ilyen tudóst említs már név szerint. De tényleg tudós legyen, nem ilyen Antal Vali-szintű.

2019. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!