Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tesóm nem eszik normálsi...

Tesóm nem eszik normálsi kajákat. Ez hosszútávon visszaüthet?

Figyelt kérdés

Hogy miket eszik:

-kenyeret, mondjuk delikáttal, májkrémmel vagy melegszendvicskrémmel(mással nem)

-silány minőségű virslit

-parizert

-sajtot

(Ezt a hármat elég nagy mennyiségben, főként ezeket eszi)

-sültkrumplit

-bundáskenyeret

Mostanában eszik már

-rántotthúst

-tojást


Gyümölcsökből:

-almát

-epret cukorral

-körtét


A sütik, cukorkák, egyeb edessegek vagy ropik természetesen mennek. Zöldséget nem eszik.

14 éves, sosem evett mást, csak nagyon pici korában.

Szerintem ez így elég szr.

Mit kellene csinálni? Anyám nem engedte osztálykirándulásra sem, mert ott úgysem evett volna meg semmit.



2019. jún. 8. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy elég sok sót meg delikátot eszik, van, hogy magában is nyalja ezeket.
2019. jún. 8. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nos. Nyilván nem túl jó, de én is ezt csináltam, egészen olyan 30 éves koromig, és most is van egy csomó kaja, amit nem eszek meg...Sőt, kévés van, amit megeszel. 43 vagyok, semmi bajom.
2019. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A válogatása miatt nem lehet orvoshoz vinni, de a sónyalogatása nem normális. Lehet, hogy káliumhiányos, vagy a fene tudja.

Mivel kiskorú, az egészsége anyátok felelőssége. El kellene cipelnie egy komplett laborra, ki tudja mi derül ki ott róla. A labor még normális esetben sem árt időnként.

2019. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem nyalogatok sót, de én évekig (20-26) sokkal rosszabul étkeztem.

Kenyérből, olcsó párizsiból, vajból és lapkasajtból állt a full étrendem, meg néha melegszendvics krémre is telt...

Meg néha-néha csokira, pudingra, de ezekre már tényleg ritkán.


És nost itt vagyok 28 évesen és nemigazán volt soha semmilyen egészségügyi problémám, beteges sem vagyok...

Persze remélem idős koromra nem üt vissza ez a néhány év, de őszíntén, már elég szkeptikus vagyok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban.

2019. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Delikát, tojás, só nálam nem játszik, gyümölcsöt évente talán 1x eszek, de a többi kb így néz ki, az elmúlt 32 évben nem volt bajom
2019. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!