Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti rászóltok a pékárufogdosóso...

Ti rászóltok a pékárufogdosósokra a boltban?

Figyelt kérdés
Vagy nyeltek inkább egy nagyot és elfordultok?
2020. márc. 12. 18:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint kultúr-környéken lakom (kisváros), mert soha nem tapasztaltam még ilyet, kérdező. Van aki a kikészített csipesszel veszi ki. Van aki meg akarja taperolni, hogy puha-e, de az egy zacskót a kezére húzva fogdossa. És vannak akik puci kézzel fogják meg a pékárut, de amit megfog kiveszi és megveszi.
2020. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
mióta láttam egy ősszel hogy akkora légy mászkált nyugodt tempóban a pogácsákon mint a hüvelykujjam olyan nehezen veszek meg bármilyen pékárut :D
2020. márc. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem láttam még olyat aki fogdossa és nem veszi meg, de biztos van ilyen.

Én ránézésre választok. Nem húzok zacskót a kezemre, se csipeszt nem fogok, de amit megfogtam azt meg is veszem, vigyázok, hogy a többihez ne érjek hozzá.

2020. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Régen csináltam ilyeneket, de sajnos meddő vitákat szül csak, nem fogok tudni megnevelni idegen embereket pár perc alatt.

Meg az életemet is féltem, múltkor is meg lettem fenyegetve, miután rászóltam egy kissrácra az Aldiban, hogy léccike ne tátott pofával köhögjön már rá 20 centiről a pékárukra... Apuka szerint felháborító volt a kérésem..... :/

2020. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer pesten bementem egy kisebb lidlbe (már a hely sem volt szimpatikus, ragadt a padló, csomagolóanyag maradványok voltak száma-szét a földön), egy nagyon igénytelen nő nem szimplán fogdosta a dolgokat, hanem csipegette le a csokis rúdról a csokit és ette - olyan gyorsan kijöttem, mint a huzat
2020. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%

Én nem fogdosok és a mindenkori pillanatnyi hangulatomtól függ, hogy szólok e másra, vagy sem. Volt, hogy szóltam, mert éreztem magamban energiát egy meccsre, volt, hogy nem.


Viszont hasznos lenne, ha a pékárukhoz a gyengébbek kedvéért ez láthatóan és nagy betűkkel ki lenne írva. Sőt, adott esetben a bolti dolgozók vagy a biztonsági őr erre figyelhetne és rendre utasíthatnák, aki ilyet tesz.

Úgysem tudjuk, hogy hogyan volt kezelve a pékáru míg a polcra ért, de legalább legyen meg az illúziónk, hogy nem mocskot eszünk.

2020. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én egyszer szóltam rá egy öregasszonyra, hogy 10000 Ft bírsággal sújtja a jog, ha kézzel fogja meg a kiflit.

Ijedtében visszadobta a többi közé.

:)

2020. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Bhrzsolt válasza:
71%
Én például odamegyek megnézem hogy melyik tetszik és Azt megveszem. Csak azt fogom. Kérdésedre a válasz: Soha nem szóltam még senkire ezért. Inkább otthagytam. Trógersának tekintem amikor valaki összefogdossa a finom pékárut.
2020. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Bhrzsolt válasza:
55%
Egyébként pedig mivelhogy ezek csomagolatlan áruk csak kiszolgáló személyzet és pult adhatná át a vásárlónak. Egy nagyobb városban akár több ezer ember is megfoghat akár egy kiflit is. Sokszor látom hogy ki van válogtva az összes péksüti. Ezeket vajon hányan fogták meg kézzel? Sokan!
2020. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%
nyilvánvalóan régóta közkedvelt cselekedet hogy megnyomkodsz egyet hogy felmérd, mennyire "friss". nekem ezt nem tanította senki, mégis úgy kellett magamat leszoktatni róla direktben, lehet anyáéktól láttam és azért ragadt meg vagy nem tudom
2020. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!