Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb bevásárlóközpont, szupermarket...?

Figyelt kérdés

Van sok olyan üzletláncolat, amelyik vegyesen foglalkozik élelmiszerrel, vegyi árukkal, ruházattal és egyebekkel. Mit gondoltok, melyik a legjjobb közülük?

Tudom, ez elég szubjektív dolog, hogy mit nevezünk jónak, ezért kérlek, hogy eképpen gondolkodjatok:


tegyük fel, hogy valami miatt minden hálózatot megszüntetnek és így minden bolt egy láncolathoz tartozhat csak. A kérdés az: ha csak egyféle üzletek létezhetnek, akkor melyik legyen az a láncolat, amelyik működjön?


Gondoljátok át, hol a legjobban a termékek, hol megfelelő a választék, hol a legjobb az ár-érték arány! Azt is vegyétek bele, melyik láncolatot a legkönnyebb elérni, hol a legszakképzettebbek az eladók (pénztárosok), vagy hol a leghumánusabbak, esetleg melyik üzletben kielégítő a higiénia.


Tehát próbáljatok meg teljeskörűen gondolkodni és annak alapján dönteni. Ha esetleg van rá kapacitásotok, akkor írjátok meg, miért az adott láncolatot választottátok!


Előre is köszönöm!



2020. jún. 16. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Spar/Interspar
Penny
Tesco
Auchan
Lidl
CBA
Aldi
Reál
Coop
Egyéb
72 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért mondjuk egy Auchant meg egy Lidl-t a méreteik miatt nem nagyon lehet összehasonlítani. A kisebbek közül egyértelműen Lidl, a nagyok között pedig nem is rúg más labdába mint az Auchan.
2020. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Összehasonlítható abban a dimenzióban, hogy mit tartasz fontosnak. Inkább legyen a közelben mégha nem is olyan giga nagy, vagy legyen messzebb, de legyen 6x akkora a választék.


Nekem megvan a tippem a magam részéről, melyiket tartom a legjobbnak, de kíváncsi vagyok mások véleményére.

2020. jún. 16. 19:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább legyen messzebb, de nagyobb választékkal, jobb termékekkel és árakkal.

Nem naponta ugrok le vásárolni, hanem hetekre vásárolok, ha valami mégis kimarad, azt hirtelen bárhol meg tudom venni.

Igazából én a METRO-ba járok legsűrűbben, ami nincs is a választhatók között. Pedig kb, 10 Km-re van tőlünk, Lidl 4, Auchan 6 Km-re.

2020. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, nem mindent írtam bele, ezért írtam az "egyéb" opciót.
2020. jún. 16. 20:05
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én az ár-érték arány megszállottja vagyok és tapasztalataim szerint ebben a Lidl verhetetlen. Nem csak élelmiszert hanem non-food cuccokat is szoktam ott venni. Bár a közelünkben nincs Lidl de annyira bejött hogy hajlandó vagyok elmenni így a vásárlások 95%-át ott bonyolítom. A maradék 5%-on osztozik az Auchan, Aldi, Penny és egy helyi kisbolt. Végszükség esetén van hogy a Coop-ba is bemegyek, de ez tényleg nagyon ritka, évi max 4-5 alkalom.
2020. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
InterSparba szeretek leginkább járni. Tiszta és kultúrált, minden általam ismert és kedvelt márka megtalálható, a dolgozók is normálisak. Lidl-Aldi tele van noname márkákkal, ilyet nem szívesen veszek, ráadásul akárhányszor jártam Lidlben, a pénztárosok bunkók voltak, köszönni nem tudnak, egymással dumálnak fülesen, az árufeltöltők neked mennek a békával, raklappal, még bocsánatot se tud kérni. Penny-Coop meg egyértelműen a gagyi kategória.
2020. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Spar lenne (választék és tisztaság szerint), de ott az eladók is, pénztárosok is elég bunkók szerintem (nem csak a városunkban, máshol is).
2020. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Most az Interspart szeretem. Régen volt még a Billa, a gazdagok boltja. Na ott aztán olyan választék volt, piszok drágán, eredeti német és egyéb külföldi finomságok, kuriózumok, hogy azóta is olyanra vágyom. A tescot csak mordornak hívom, ahol mindenki ork és urukhai.
2020. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Én a Lidl-t szeretem a legjobban, választék és ár-érték arány tekintetében. Máshol nem is nagyon vásárolok, kivéve az ázsiai, lengyel-orosz és hasonló boltokat, ha olyan dolog kell, amit átlagos üzletben nem kapni.
2020. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szavaztam feljebb.

De a felsoroltak közül egyik sem bevásárlóközpont. Bevásárlóközpont az Árkád, a Mammut, a Corvin Pláza. Egy nagy épület, ahol sok üzlet van. Ezek hiper/szupermarketek.

2020. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!