Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti milyen ebédeket főztök a...

Ti milyen ebédeket főztök a karantén ideje alatt?

Figyelt kérdés
Milyen karantén ebédeket főztök?

2020. máj. 10. 16:40
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Normálisan mint mindig. Be lehet vásárolni ugyanúgy. Szerencsére amit én vásárolni szoktam, azokból mindig volt árukészlet.
2020. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyeneket eddig is főztem.
2020. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ma kínai szezámmagos csilis csirke +rizs

Tegnap túrós csusza

Előtte zöldborsó főzelék oldalassal

Azelőtt az oldalas + csirkeszárny bbq-san stb


Szóval olyan, mint általában. Annyi, hogy több időm van, így többször készül süti.

2020. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Annyi változott, hogy szinte minden nap főzök (eddig a munkahelyi menzán ebédeltünk hétköznap általában). Így egy idő után sok lett az ismétlődés, szóval bevezettem új ételeket. Sok főzeléket eszünk, heti kétszer tésztát vagy palacsintát, túrógombócot, esetleg párolt zöldségeket valamilyen feltéttel.
2020. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Milyen karantén? Külföldről jöttél haza és a 14 napos karanténról beszélsz? Mert akkor nyilván rendelni kell a kaját, hiszen a házat sem hagyhatod el, hogy a boltba menj a hozzávalókért.
2020. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy "karantén ebéd"???


Ugyanazokat fözöm, mint bármikor máskor elötte, miért kellene mást készíteni?

(Emellett meg még nincs is karantén!)

2020. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem ertem a kerdest. Tegnap gombaporkoltet csinaltunk, ma vagy holnap csirkemell lesz vegyes zoldsegekkel, bazsalikomos-fokhagymas paradicsomszosszal es rizzsel, talan rendelunk egy pizzat valamelyik nap, par napja mustaros szoszos sult tarja szeletek voltak, stb... Ugyanugy fozunk / sutunk mint barmikor.
2020. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. NINCS KARANTÉN és nem is volt!

2. Ugyanazokat fözöm most is, mint mindig

2020. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk karanténban, így ugyanazokat esszük, amiket amúgy is szoktunk. Csak home office van, úgyhogy könnyebben meg tudom oldani a napi főzést.
2020. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most van időm, mert nincs suli, a nyári szakmai gyakom is offos egy ideig. Zöldbabfőzeléket csináltam fasírttal.
2020. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!