Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik boltokba lehet vegán...

Melyik boltokba lehet vegán vaníliafagylaltot venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ami nem nagyon drága.

2021. ápr. 13. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

Ha vegetarianus vagyok, nem fogok huspotlot es husutanzatot enni, hanem eszem zoldseget es gyumolcsot.


Ha tejallergias vagyok, akkor nem eszem telpotlot es tejutanzatot, hanem felfogom, hogy nekem olyat nem lehet :) es eszem gyumolcsos fagylaltot ... nem tejszinutanzatos vaniliat :D


Amugy nem kell egymast gyozkodni en benne vagyok egy versenyben:


Keszitek eredeti fagylaltot es valaki mas is keszithet felolem vegant, paleot vagy akarmilyet. Aztan random keresunk kostolo embereket akik majd megmondhatjak, hogy melyik a gyoztes fagylalt. Es akkor eldol a vita :)

2021. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11

Mire célzol ezzel?

2021. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

De miért nem ihat egy vegán növényi tejet? Mert így hívják? Ha mondjuk zablé lenne zabtej helyett, akkor már jöhet? Vagy egy vegetáriánus nem ehet rántott gombát/sajtot? Vagy az nem húspótlék? Ugyanúgy készítik, mint a rántott húst.


"Ha vegetarianus vagyok, nem fogok huspotlot es husutanzatot enni, hanem eszem zoldseget es gyumolcsot."

Ha én etikai okokból nem eszem húst, miért ne ehetnék olyan növényt, ami hasonlít a húsra? Az nem hús. És ki mondja meg, hogy mi számít húspótlónak? Lásd a rántott gombás példa.

2021. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban sajátmárkás van, sparban, tescoban Swedish galace. Lidlben, pennyben szerintem csak nyáron. Szóval szinte bárhol kapsz. Facebookon a Magyarországon kapható vegán termékek csoportba érdemes belepni, ott mutatnak fotót is. Meg az akciós vegán termékek csoportba, ha más/akciók is érdekelnek
2021. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#12 Miért ne lehetne növényi tejet inni? Évszázadok óta használják olyan területeken is, ahol pl. tehén tejet egyáltalán nem is fogyasztanak.


A növényi tejnek semmi köze a tehéntejhez, és azért, mert fosok a tehéntejtől, a kókusztejtől nem fogok fosni, szóval nyugodtan fogyaszthatom :D

2021. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Az Aldiban állandó termék?
2021. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!