Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egy piacon gondolatolvasással...

Egy piacon gondolatolvasással kell kitalálni, hogy a gyümölcsöt el kell venni, vagy kérni kell?

Figyelt kérdés
Többek közt ezért se járok piacra.
2021. jún. 26. 10:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Van erre egy nagyon jó módszer. Elárulom a titkot: Meg kell kérdezni az eladót erről.
2021. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Van szád? Akkor kérdezd meg az eladót!
2021. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Az eladó előtt áll a sor. Kiabáljak?
2021. jún. 26. 11:13
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
És a sorban állók kiszolgálják magukat vagy az eladó adja nekik?
2021. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
És ha ott áll a sor, biztos vannak vevők is, nem látod mit csinálnak? Vagy hogy van e ott 2 eladó, akik sürögnek forognak közben? Te életképtelen vagy.
2021. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis autisztikus hajlamod, akkor simán problémát okozhat az ilyesmi, és attól még nem leszel életképtelen - majd bevásárolsz az áruházban inkább, probléma megoldva.


De egyébként tényleg úgy érdemes, hogy ha sokan vannak, akkor úgyis látod, mit csinálnak, vagy végszükség esetén kivárod a sort és utána még mindig megkérdezheted, hogy mi a szokás itt. Ha meg csak te jársz éppen arra, akkor megkérdezed rögtön. Ami még gyanús lehet, hogy ha önkiszolgáló, akkor szokott kitéve lenni zacskó. Vagy olyan is van, hogy alapvetően önkiszolgáló, de pl. az eperhez kiírják, hogy azt a boltos szedi.

2021. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, miért nem lehet szegény vásárlókat tájékoztatni az ügymenetről.

Ezek az eladók egy tőről fakadnak. Mindegy, hogy piacon vannak vagy egy büfében a strandon.

A strandon se képesek felvilágosítani az embert, hogy melyik ablak melyik büféhez tartozik. Inkább hagyják az embert várni, majd 5 perc múlva mondják meg neki, hogy rossz helyen áll és álljon a 10 méteres sor végére. Ami persze még csak 2 méteres volt, mikor ő elkezdett rossz helyen várakozni.

2021. jún. 26. 11:47
 8/40 A kérdező kommentje:

#6

Megtörtént eset:

Volt kirakva zacskó, és az előttem állók is maguk vették el. Fogtam magam, letéptem a zacskót és amint hozzáértem a gyümölcshöz, rámrikoltott az eladó, hogy csak a zöldségeket szabad elvenni.

2021. jún. 26. 11:50
 9/40 anonim ***** válasza:
91%
#8, jó, hát ha az eladó ennyire hülye, azzal nem lehet mit csinálni. De azért nem ez a tipikus.
2021. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

#9

Hát nem tudom, nekem még egyszer nem sikerült úgy piacon vásárolnom, hogy mindent jól csináljak.

2021. jún. 26. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!