Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egy piacon gondolatolvasással...

Egy piacon gondolatolvasással kell kitalálni, hogy a gyümölcsöt el kell venni, vagy kérni kell?

Figyelt kérdés
Többek közt ezért se járok piacra.
2021. jún. 26. 10:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
90%
Jajjistenem... Amíg sorban állsz, nem látod, hogy a többiek hogyan csinálják? :-DDD
2021. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
88%

Tipp: ha van kitéve tucatnyi kis kosárka, akkor biztosan neked kell összeválogatni az árut. A zacskó szintén erre utal. Hagyj időt magadnak, lásd át. Lehet, hogy ki is van írva.


Tipp 2.: Az emberek általában hülyébbek, mint amilyennek te érzed magad. Egy pillanatig se hidd, hogy neked nem megy az, amit ők általában tudnak.


Tipp 3.: Hagyj fel az önsajnálattal.

2021. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Az első tipp rossz, a 8-as kommentben leírtam, hogy még a kirakott zacskók ellenére is kudarcba fulladtam. Logikusan végiggondoltam, hogy ha ki van rakva a zacskó, akkor bizonyára nekem kell összeválogatni. De nem így történt. Utólag is többször átgondoltam, hogy hol rontottam el, vagy mit kellett volna csinálnom a sikerhez.
2021. jún. 26. 13:46
 34/40 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább szupermarketbe vásárolok, ott legalább nem kerülnek 2x annyiba az akciós gyümölcsök , mint a piacon, ahol kamu magyar terményeket árulnak.
2021. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, neked nem a vásárlás a legnagyobb probléma a "toronyban".
2021. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy meg ha rádugatnak, akkor visszaugatsz, hogy miből kellett volna tudnod? Tudod te vagy a vevő, belőled él a piaci árus. Légy egy kicsit életrevalóbb.
2021. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van a 36-nak! :)


Vissza lehet szólni egyébként "ugatás" nélkül is, udvariasan. :)))

2021. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
91%

24

Igen kérdező, mi tudjuk. Nem vagyunk szerencsétlenek. De ha rám is szólnak, hogy azt ők mérik ki, akkor sem leszek tőle idegbeteg mint te, hogy "úristen, rám szóltak". Jesszus. Mint egy óvodás. Teljesen egyértelmű általában, hogy mi hogy megy. Ha nem, akkor kérdezek. Ha meg ennyit sem tudsz megtenni, nem vagy társadalomba való. Vonulj el, és termessz magadnak.

2021. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
91%
38as tökéletesen kifejtette a lényeget. Ami nem megy azt ne eröltesd.
2021. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem, hogy fél kiló leveszöldség megvásárlása miért okoz ekkora traumát.
2021. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!