Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egy piacon gondolatolvasással...

Egy piacon gondolatolvasással kell kitalálni, hogy a gyümölcsöt el kell venni, vagy kérni kell?

Figyelt kérdés
Többek közt ezért se járok piacra.
2021. jún. 26. 10:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen csak bamba vagy! Ennyi az egész!
2021. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Az eddig olvasottak alapján valószínűsíthető hogy akkor is te néztél be valamit."


Gondolom az volt a hiba, hogy én ismeretlen voltam azon a vidéki strandon, míg mindenki más helybéli és egy csomószor volt már ott.

2021. jún. 26. 12:30
 23/40 anonim ***** válasza:
81%
Szimplán töketlen pancser vagy. Sok ilyen van.
2021. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
87%
3 oldal alatt már biztos ki lett tárgyalva, de szerintem tégy a belátásod szerint, ha szorongsz, gátlásod van, győzd le azt.
2021. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

#24

Ezen nem lehet mit legyőzni. El kell viselnem, hogy állandóan szerencsétlen vagyok. Ti, ha bementek egy üzletbe, genetikailag akkor is tudjátok hogyan folyik a vásárlás menete, ha még soha nem voltatok ott. Az emberek többsége hozzátok hasonló. Én genetikailag nem rendelkezek ezzel a képességgel.

2021. jún. 26. 12:45
 26/40 anonim ***** válasza:
83%
Szociális fóbia, egy jó pszichológus segít
2021. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

Ez a strandi dolog számomra teljesen érthetetlen.

Ha nem ismerem a helyet, elbattyogok az ablakhoz, megnézem miért állnak sorba, s beállok oda ahová akarok.

2021. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%
Pedig gyorsan kezeltesd magad, mert a végén nem mersz kimenni a lakásodbol ha nincs rá kiirva az ajtodra, hogy kijárat a bent tartozkodok számára!!!
2021. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%

Lányom pontosan ilyen, 17 éves.

Vagy be se mer állni a sorba, vagy ha lehet rossz helyre állni, fordítva csinálni valamit, valami hülyeséget mondani, az biztos, hogy neki sikerül.

Járunk pszichológushoz egyéb szorongások miatt. A köznyelvben ezek az emberek "bambák",ahogy itt is írták, valójában szociális fejletlenség a diagnózis enyhe autisztikus tünetekkel.

2021. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
84%
Velem is volt már olyan, hogy benéztem, ilyenkor elnézést kell kérni. Meg olyan is volt, hogy nem volt egyértelmű, hogy melyik ablak a nyerő, olyankor vagy előrebattyogok, és megnézem, hogy mi van kiírva, vagy megkérdezem a sort, hogy "itt kell lángosért sorba állni?". De egyik szituáció sem okozott eddig traumát.
2021. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!