Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » "tessék, mit adhatok?" falra...

"tessék, mit adhatok?" falra mászok ettől a kérdéstől ha ezt ajtó nyitás után 2 másodperccel mondja, te nem?

Figyelt kérdés

Bemegyek egy boldtba, étterembe, cukrászdába, pékségbe és mindenhol ahogy bel~ptem, az első mondad "tessék mit adhatok?" jobbik helyeken még előtte köszönnek is, de rögtön következik ez a mondat. Mit kell mondanom minden üzletben ez után, hát... "Oh még nem tudom hölgyem" de a 66.-nál (ma) már egy kicsit kiakasztatott ez a fajta szakmaiatlanság és picit volt egy kirohanásom és azt mondtam "még csak most jöttem be hölgyem. Honnan kellene tudnom, hogy mit szeretnék amikor azt sem tudom mit árul? Legyen szíves kérem legalább egy fél percet várni ezzel a kérdéssel és utána kérdezze meg. Tudja miért? Mert ezzel a siettetett kérdéssel azt érezteti velem, hogy a halálba küldene engem mert be mertem jönni az ön üzletébe miközben nyugodalmas filmezésében megzavarhattam. Kérem a jövőben figyeljen erre oda. Szóval kérnék egy Seven dayst. Köszönöm, legyen szép napja"


Pontosan ezen szavakat mondtam a huszonéves hölgynek. A hölgy szabadkozásba kezdett de nem kerekítettem ennek nagyobb ügyet.


Most mondjátok meg, nincs igazam?



2021. aug. 28. 07:04
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Ne vedd magadra 29#-es a lepontozásokat. Te mondasz igazságot
2021. nov. 16. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!