Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ázsiai élelmiszerboltok...

Ázsiai élelmiszerboltok Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ázsia Bt-n kívül jó választékkal rendelkező ázsiai élelmiszerekkel foglalkozó boltot ajánlanátok?


Bárhol az országban, sokat utazom :)


Köszönöm💐


2021. nov. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Az Ázsia Bt. részben gagyi, a termékek nagy részét Németországban, Hollandiában és Angliában gyártják. Igaz bevándorló tulajdonú cégek, de akkor is az európai ízlésnek készülnek a termékek.


Amúgy rengeteg van, sokszor a kínai/vietnámiak által üzemeltetett diszkontokban is van sok import élelmiszer. A Vígszínház mellett a Jászai felé egy sarokra lévőben, aminek narancsszínű táblája van, ott bőven.


Indiai/pakisztáni/dél-ázsiai: Szép Kis India, Namaste, Nelco Exotic, Kohinoor Bazár, Kashmir Bazár, Kabul Bazár


Közel-keleti/arab: Troya Szupermarket, Turul Élelmiszer, Szír Center, Sezgin hentes


Koreai: K-Mart, Mr. Lee, Kolosy téren egymás mellett kettő az OTP-nél


Japán: Kicsi Japán mellett a Corvin-negyednél


Kínai/vietnámi: Dunapanda (országban a legnagyobb), Rákóczi tér, Pan Ya (ugyanúgy a kínai negyedben, mint a Dunapanda), Ganz telepen több noname, meg szerintem félig lepapírozatlan ázsiai zöldséges is.

2021. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó válasza tényleg szuper, pedig kínai feleségem van, és nekem is vannak benne új helyek.

Kínai boltok még az Ázsia Market a Bajcsy-Zsilinszky úton, a Kínai a Rákóczi téren, vagy az Ázsia Express a Jászainál. Teljesen változó, hogy épp mi hol olcsóbb, a Dunapanda picit drágább mindenben, de pont annyival, hogy azért oda járjon mindenki, mert ott mindent be lehet szerezni.

2021. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jöhetnek vidéki boltok is, nem tudom mikor járok Bp felé


(Azt meg végképp nem, miért kellett lepontozni az elsőt…)

2021. nov. 9. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a tippeket kedves #1.

Ment a zöld pipa.

2021. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koreai kaja hónapok lesznek, úgy döntöttem. :D


Szerintem szombaton beugrok a Kmartba

Mr. Leehez

Meg találtam ott a környéken még ezt: Asia Market

[link]


Melyikben mit érdemes vásárolni? Mármint főleg árban…

Kmarthoz közel lehet parkolni?

2021. nov. 14. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy idepofátlankodok, de itt van 1-es és 2-es is akik szakértők a témában és ez lehet a Kérdezőt is érdekli végülis, hiába utazik sokat, hogy melyik boltból lehet házhoz rendelni? Vagy más ilyesmi webshopok?

Én is rákattantam most valahogy az ázsiai meg az indiai ízvilágra...

2021. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyere nyugodtan :) MrLee facebook oldala szerint onnan van házhozszállítás, de ott indiai kaja nem volt.

Majd cserélünk recepteket :)


Részemről megvolt a bevásárlás ma.


K-Marktnál feladtam a parkolást, mert 1 hely volt a környéken, amiről közelebbről megnézve kiderült, hogy csak egy fél hely. Szóval a Westendben parkoltam. 380 Ft/ óra, de 11kor még bőven volt hely.

(Mr Lee előtt kb 14-kor - szombat volt még hely, de oda is gyalog mentem aWestendtől - 500 m kb a Ferenciek vagy milyen hídon.


Mindenhol elég jó a választék, Asia Marketben inkább összevissza minden, de ott volt zöldség: koriander, fokhagyma, az az ázsiai újhagyma, pak choi ilyesmi, nem vettem, mert csak egy napra estem haza, szóval tönkre menne. Viszont ott kínai, japán és thai cuccokat is láttam, vettem sárga curry pasztát.


Árak kb ugyanaz 5-15% eltéréssel.

MrLee meg a K-Marktban nagyrészt koreai cuccok vannak, némi japánnal.


Vettem egy csomó alapanyagot meg instant kaját.

Lidlben meg egy pofás kelkáposztafejecskét kimcsinek, azt holnap kipróbálom.

2021. nov. 20. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!