Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért gondolja sok vevő hogy...

Miért gondolja sok vevő hogy a bolti eladók és pénztárosok feladata lelkisegélyszolgálatot játszani és kötelességük meghallgatni a vevő problémáit és beszélgetni velük?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Lehet ugyanazért, amiért annál több eladó/pénztáros gondolja azt, hogy ő mekkora szívességet tesz neked, amikor nagy nehezen, hosszú pofavágások közepette hajlandó valami érdemi munkát végezni 😂


Bizonyára vannak magányos emberek, akik szeretnek panaszkodni, esetleg nincs senkijük, stb. Egyszerűen meg kell mondani nekik, hogy ne haragudjanak, de te most dolgozol, sajnos nincs időd. Határozottan, de normálisan. Dolgoztam én is emberekkel, megedzett 😁

Járok elég sokat üzletbe, de meg kell mondanom, hogy legfeljebb kis mindenes boltokban voltam ilyen jeleneteknek szemtanúja. Te hol tapasztalod?

2021. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért nagyon nem mindegy, hogy emberi hamgnemben reklamál vagy értékelhetetlen hangnemben hisztizik


Ha valami olyan, amiről az eladó tehet, az oké fair. Pl elütötte az árat, rosszul adott vissza, elnézést kér, aztán ennyi.


De az ilyen fąszságokon nincs joga kiverni a balhét.

Normális felnőtt ember értse már meg, hogy az a szerencsétlen nem rendelkezik semmiféle hatalommal, sőt, túl sok plusz infóval se.


Gondolok itt pl:

-akció volt, és este 8ra mind elfogyott

-nincs belőle kék/pöttyös/38as méret

-lejárt kupon

-2 napja vége az akciónak

-nem vesszük vissza a másik lánc saját márkás termékeit

-a vevő elrontott/levert valamit és ki kell fizetnie

-a vevő gyereke elrontott/levert/megevett valamit, és ki kell fizetnie

-a pesti kisboltban nincs ugyanaz az árukészlet mint a jajgatánban lévő hatalmas áruházban, hiába ugyanaz az a cég

-drága az akármi, bezzeg xy helyen olcsóbb



Nem kell minden áron seģget csókolni a vevőknek csak mert boltban dolgozik.

Az eladónak is jár az emberi méltóság, nem köteles mindent eltűrni

2021. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Te utolsó te mi a fenéről irkálsz? Nem sikerült felfogni a kérdést?
2021. dec. 4. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
De, pont erről van szó, hogy mi az, ami jogos és mi az ami nem.
2021. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem


Arról van szó mikor Jolika néni elkezd mesélni a magánéletéről mert ő ráér és ugye azt hiszi én is, kózbe meg ki nem látok a munkából és amúgy sem vagyok lelkisegély szolgálat

2021. dec. 4. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

az 1-es már leírta a választ: gyanítom idős magányos emberek azok, akik beszélgetni szeretnének.


egyébként ne haragudj, de nekem mindig kicsit furcsa, amikor mondjuk kasszások panaszkodnak vmi aprócseprő dolog miatt: esetleg tanulni kellett volna, hogy jobb munkád legyen.

2021. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kasszás is ember. Sajnos a hülye főnök kiadja ukázba, hogy mindenkivel kedvesnek kell lenni, viszont nem adnak az ukázhoz továbbképzést, és ez viccen kívül, de tényleg nagyon kellene. Lidliben hiába jópofizok, ha véletlen rossz csokit hoztam a telefonos nyereménynél és teljes áron írta a gép, nem 0Ft-ért, hát egyből átment méregbe. Tehetek én arról, hogy egy fos a telefonos vackuk? Azóta se veszek ott mást, csak fúrógépet és hasonlót. Azt nem lehet elrontani.
2021. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódjál, az ilyen emberek általában agyon fárasztják a saját környezetüket is. Szerintem ez egy ilyen embertípus, akik nem veszik észre magukat ha túlzó a jelenlétük, vagy kellemetlen, és csak nyomják a süketet.
2021. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Értitek már miért akalmaznak siketeket az auchanban pénztárosnak és még jól ki is jelzik!
2021. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!