Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet jó disznósajtot kapni?

Hol lehet jó disznósajtot kapni?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem - ezért nem tudom, mitől lesz jó vagy nem jó - ajándék lesz. Ajándék lesz.

Budapest


2021. dec. 20. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan nem vagyok budapesti, de én akkor ettem utoljára jó disznósajtot, amikor még a családom készítette. Szóval én azt javaslom, hogy keress egy kisebb hentesüzletet ahol ilyesmit is készítenek és árulnak.
2021. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesten is vannak piacok, ott vegyél házit!
2021. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rákóczi téri piacon szoktam. Nem olyan persze, mint amit te magad, otthon készítesz, de finom.
2021. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
3. Írta is hogy nem szereti, tehát nem tudja mi a jó házi. Ami ugye megint szubjektív, mert sokan őrölt köményt is tesznek bele amivel engem a világból kitudnának kergetni.
2021. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Piacokon. Főleg a nyelves a finom.
2021. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Piacon, termelőtől.
2021. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, maradtam a termelő vonalon és rendeltem a kurucz márkától. az ajándékozott egy reggelire megette mind a 15 dekát, úgyhogy sikere volt
2021. dec. 25. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!