Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A lidl-ös sushik milyen...

A lidl-ös sushik milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Szeretem a sushit, de messze van tőlem jó étterem és drága is ahhoz, hogy sokat járjak oda. Ezt a szeretetet nem akarom elrontani azzal, hogy nagyon rossz minőségűt eszek, viszont ha csak kicsit rosszabb az étterminél akkor azt nem bánom.

Köszi a válaszokat előre is azoktól akik már bolti és éttermit is fogyasztottak.



2022. márc. 18. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Ettem már pár dobozos sushit, nem a kedvenceim, de nem rosszak. Átlagosnak mondanám, mert nekem valamikor kicsit száraz volt a rizs bennük.

De lehet már utólag túl nagy a mérce mióta Bambuszligetben kóstoltam párommal mindenféle különleges tekercset.

2022. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

#6 Akármilyen rizsből és halból van, akkor sem ér olyan kevés alapanyag háromezer forintot. Esetleg akkor ha óriási sznob vagy és belőled élnek emberek.


Persze az is lehet hogy jó neked a Tesco minőség is csak itt játszod a fejed.

jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!