Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi értelme így a spórolásnak?

Mi értelme így a spórolásnak?

Figyelt kérdés

A feleségemnek mániája, hogy vadássza az áruházi akciókat, egy-egy bevásárlás alkalmával 4-5üzletbe is elmegy. Például a teszkóban megvehetne mindent egyszerre, de valahol például 100forinttal olcsóbb a ketchup, akkor képes és elautózik miatta még egy kilométert egy másik boltba. És ez nagyon sok terméknél így van, mindent máshonnan vesz néhány forint miatt. Végül közel fél napot tölt a bevásárlással és 15kilómétert autózik a dugóban, azért, hogy max ezer forintot spórolhasson.

Mi ebben a jó? Amit spórol azt rákölti az üzemanyagra, az időről nem is beszélve.



2022. jún. 12. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Szeret vásarolni nézelődni. Ennyj szerintem. Kikapcsolódás nála.
2022. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Négyes vagyok. Hiába vagyok leszázalékolva, havi 4 nagybevásárlással 3 különböző boltból havi TÍZEZREKET spórolok meg. Tudom, mert rendszeresen vezettem a kiadásainkat régen és most is. És nem hiszem, hogy 30-40 ezernyi benzint elpöfögök azon a 3 km-en. :)

Nektek vagy nem számít a pénz, mert itt mindenki havi 600-at visz haza fejenként, vagy csak buták vagytok belegondolni és venni a fáradságot 3-4 újság átbújásához, neadjisten heti kajatervet készíteni. :) ;)

2022. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
93%

#22

Értelek és igazad van. De a kérdező felesége nem tízezreket spórol azzal, hogy megtervezi a nagybevásárlást, hanem napi szinten ezt csinálja. Írta a kérdező is, hogy egyetlen ketchupért ment át a másik boltba, ahol 90 ft-ot spórolt. Nagyon nem ugyanaz a két szituáció.

2022. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Fárasztó96 ***** válasza:
88%
Én gyalog közlekedem, mondjuk falun nincsenek nagy távok... Egyszer kb. 2000 forintot spóroltam bónuszban az akciós termékekkel... Azóta is azt emlegetjük.
2022. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak akkor érné meg, ha tömegközlekedne és amúgy is lenne bérlete. Persze csak akkor, ha tényleg ráér és nem az van, hogy fontosabb dolgoktól veszi el az időt. Én is szeretek sokféle boltban vásárolni, bár nem elsősorban az akciók, hanem a változó kínálat miatt. Spórolni lényeges összegeket nem lehet így, de változatosabb termékeket kipróbálni igen. Mondjuk az alaptermékeknél ez nem annyira számít.
2022. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!