Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem lehet egy kisboltban...

Miért nem lehet egy kisboltban 25 deka szeletelt kenyeret venni? Azzal indokolták, hogyha felbontani egy kilós csomagot, a maradékot nem tudják eladni. Szerintem ez nem a vásárló problémája.

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #10 írta. Egy dolog, mi a véleményed a szabályról, más dolog, hogy vagy be kell tartani, vagy meg kel változtatni.
2022. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
53%
Régen lehetett venni. 1 kilós kenyeret felszeleteltek géppel, kiszedtek belőle, lemérték, a maradékot meg szintén becsomagolták és beárazták és megvette az, akinek szintén nem kellett egy egész kiló.
2022. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
24%

Ez csak üzletpolitika, hátha megveszed az egészet.

Vagy lehet, kicsi a bolt forgalma és tényleg nem menne el a maradék.

2022. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
78%
#12 Régen lehetett cigarettát venni szálanként. Ma NEM lehet. Ennyi.
2022. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
32%
A mi kisboltunkban lehet, vagyis pontosan 25 dekát nem, mivel nincs mérleg, de annyi szelet kenyeret veszel, amennyit akarsz, mivel a szeletelés önkiszolgáló. Amit megveszel azt a te zacskódba rakod, amit meg nem veszel meg az 1 kilóból, azt visszarakod a kenyeres pultra. Persze ugyanúgy zacskóban, és akinek mondjuk 3/4 kiló kenyér kell szeletelve, az majd megveszi azt amit te visszaraktál.
2022. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
73%
Azt sem értem miért nem vehetsz meg egy fél tányér sólet konzervet, aztán a maradékot biztos megvenné más. Betétből sem értem miért nem adnak 5 darabot, a felbontott doboz biztos kellene másnak. Az milyen hülyeség már hogy nem adnak egy fél szál virslit, ha egyszer neked annyi kell a rántottába! Szemetek ezek!
2022. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert alapvetően nem szinglikben gondolkodnak, hanem családokban.
2022. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem ez nem a vásárló problémája."

Szerintem meg de. Hiszen te rinyálsz ezen, nem ők. Miért is kéne kibontaniuk egy gyártó/ forgalmazó által csomagolt terméket? Ilyen erővel akkor bontsanak ki neked egy kilós kristálycukrot, ha neked csak 10 deka kell?

2022. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
90%
Én garantáltan nem vennék olyan helyben felszeletelt kenyeret, amit valaki felszeletelt és berakott egy zacskóba. Ugyanis egy pillanatig nem lennék biztos abban, hogy kellöen tiszta kézzel nyúlt hozzá, oylat meg nem akarok megenni, amit más összefogdosott.
2022. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél zsömit vagy kiflit akkor 🤷‍♀️
2022. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!