Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik a jobb és miért az...

Melyik a jobb és miért az Aldi vagy Lidl?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Volt már, de akkor újra: Lidl.


Szerintem jobb termékek vannak és az appjukon mindig van valami akció vagy ajándék vagy kupon. Az Aldinak nincs is ilyen alkalmazása és szerintem drágább is.

2022. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Az Aldi egy dolog miatt jó, hogy ott alig lézengenek a vevők, úgyhogy sosincs tömeg és nagy a nyugalom, ha kell onnan pár dolog, nem zavar senki. :)


A Lidl-ben meg akkora a tumultus, hogy valaki vagy az én kocsimat tolja el, vagy én az övét. És még parkolóhelyet is nehéz kifogni.


De + 1 szavazat a Lidl-re, mert mégis oda szeretünk járni az akciók és a termékek jó minősége miatt.

2022. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ kinek. Nekem a lidl kert az van sétatávra.

De amíg aldi mellett laktam, az aldi.

Ha tav nem számít, akkor is aldi, mert nekem.fontos a kalóriacsökkentett termékek választéka. Abban az aldi nyer, a lidlbol egyetlen light sajtot szoktam

2022. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Lidl. Mindig is szimpibbnek és minőségibbnek tartottam a kínálatot, mint az Aldiban, legalábbis ott ahol lakom. Másrészt ott dolgozom diákként szóval többször is fordulok meg ott, mint más boltban.
2022. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Aldi, mert ott van kosár, a Lidl-ben nincs..:(
2022. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Mióta anyum mesélt mit látott az Aldiban azóta én oda be nem megyek. Ezért egyértelműen Lidl
2022. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6: miért, mit látott?
2022. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Aldi: Akár hányszor meg akarok venni valamit, ami az akciós újságban van (pl akkus fűnyíró 37 ezerért:) ), az már nyitás után 10 perccel elfogy. Pékáru sz*r, kivéve a cukormentes kakaós csiga és a zsíros cipó. Sörből a "márciusi" erjesztésű kőnig az elég jó az árához képest. Tejtermékek között van pár jó. Lidl: A barkács cuccok elég jó minőségűek az árukhoz képest. Sör és bor kínálat hatalmas. Ünnepek környékén a frissen sütött beigli elég finom, bár lehetne 2x akkora. Viszonylag jók a pékáruk. A hideg kaja választék nagy, aldihoz képest jobb dolgok vannak. Zöldség gyümölcs minősége Aldihoz képest sokkal jobb. Görögdinnyét viszont egyikben sem vegyetek, mert mind tök. Azt teszkóból vagy még inkább piacról érdemes.
2022. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Lidl! Az Aldiban nekem egy csomó alap cucc túlárazottnak tűnik. :/ Sokkal kevesebb az akciójuk. A random termékek amiket árulnak borzalmasak sokszor. A Lidlben vannak egész jó ruhák, cipők, gyakran kifogok ott jó dolgokat. És ha nem veszik elegen, jól le is akciózzák ezeket. :) Pékáruk is akciósak utolsó órában zaras előtt. Aldiban nem tudom, nem szoktam mostanában arra járni. Néhány mirelit cuccuk jobb; mint a Lidl.


Amúgy sok mindent Pennyben veszek, mert gyerekkoromban mas nem volt es oda jártunk a családdal. XD

2022. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

100%-ig megértem az 5-öst. Valami borzalmas, hogy a Lidl-ökben nincs kosár. Nem lehet csak pár dologért beugrani. Különösen bosszantó, mióta vannak önkiszolgáló kasszák is.

Amúgy meg mindenhol tömeg van, úgyhogy próbálom a lehető leginkább minimalizálni a boltba járást és házhoz rendelt nagy bevásárlással megoldani minél több mindent. Abban pedig szerintem az Auchan a nyerő.

2022. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!