Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek Budapesten melyik/...

Szerintetek Budapesten melyik/milyen élelmiszerüzletekben tudok venni ilyen Lucky Charms Treats müzliszeletet???

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki



2022. dec. 13. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a gabonapelyhét se lehet megvenni sehol nem hogy ilyet belőle
2022. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem is müzliszelet, hanem ilyen puffasztott izék vannak összeragasztva.


Az amcsi édességboltban nincsen?


[link]

2022. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, reggelizőpehelyként forgalmazzák ezt a márkát

[link]

2022. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 ma láttam egy ismerősömnél de nem tudta megmondani, hogy honnan vették.
2022. dec. 13. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

És rögtön neked is kell ilyen?

🤣🤣

2022. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 igen, mert rohadtul izlett
2022. dec. 13. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó kis mesterséges-aromás, ételszínezékes műkaja. :-D
2022. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Durva... :-D


Ingredients


Cereal (whole grain oats, sugar, corn syrup, corn starch, salt, calcium carbonate, trisodium phosphate, canola oil, natural and artificial flavor. Vitamin E (mixed tocopherols) added to preserve freshness. Vitamins and Minerals: calcium carbonate, Vitamin C (sodium ascorbate), iron and zinc (mineral nutrients), A B Vitamin (niacinamide), Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), Vitamin B1 (Thiamin Mononitrate), Vitamin A (palmitate), Vitamin B2 (Riboflavin), A B Vitamin (folic acid), Vitamin B12, Vitamin D3), Corn Syrup, Confectionary Coating (sugar, palm kernel oil, whey powder, soy lecithin), Marshmallows (sugar, corn starch, corn syrup, dextrose, gelatin, color (red 40, yellow 5, blue 1, yellow 6), artificial flavor), Crisp Rice (rice flour, barley malt extract, salt), Canola Oil, Fructose, High Fructose Corn Syrup, Sugar. Contains 2 % or less of: Glycerin, Maltodextrin, Calcium Carbonate, Sorbitol, Water, Gelatin, Salt, Soy Lecithin, Artificial Flavor.


[link]

2022. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Usa Candy, The British Store, Tej pékáru kávé tea grocery, Cereal Beast Cafe.
2022. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ilyet már én is vettem 1szer 2szer, de azóta nem veszem mert k*va egészségtelen. Én a Culinarisban vettem, de biztosan fellelhető Usa Candyban, The British Storeban:)
2022. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!