Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi lehet a baj a boltba...

Mi lehet a baj a boltba sokszor nem fogadja el az érintést a pénsztáros ezért be kell dugnom és csak pin kóddal tudok teljesíteni a fizetésemet?

Figyelt kérdés
Menyjek be a Bankban?
2023. márc. 22. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nincs valami limit a kártyádon? Nálam akkor szokta ezt csinálni, amikor túllépem a keretet...
2023. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Én is szoktam érintgetni a pénztárost, néha be is dugom neki, de fizetni nem így kell.
2023. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Hibás a kártya. Ha zavar, érdemes kicseréltetni újra, de a kártyacsere díját ki fogják fizettetni veled. Vagy megvárod, amíg lejár, és reménykedsz benne, hogy a következő már nem ilyen lesz.
2023. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg elromlott a kártyád.

Pl. Páromm mindig úgy érintette oda fizetéskor, hogy szinte derékszögben meghajlott a kártyája a terminálon. Én épphogy csak hozzáérintem.

1 hónap különbséggel egyszerre kaptunk új kártyát, neki fél év után elromlott, nekem 5 évig jó volt.

Szinte biztos, hogy valami "megtört" benne, chip, nem tudom, nem értek hozzá.


Most párom kapott új kártyát, az teljesen jól működik, és már nem kell bedugdosnia

2023. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem hiba, biztonsági beállítás. Nekem pl minden 5-ik alkalomnál be kell írni a pin kódot, akármekkora az összeg. Abban az esetben, ha elhagynám és nem veszem észre legrosszabb esetben is csak 5x tudnak fizetni pin kód nélkül, akkor se túl sokat, mert az összeg is limitálva van. 2000 Ft felett kódot kér bármi van.

Lehet nálad is, lejjebb van a limit mikortól kér pin kódot mint a szokásos.

Lehet csak fel kéne hívnod a bankokat, nincs-e valami biztonsági beállítás szigorúra állítva. Mert én szándékosan kértem, hogy így legyen, csak egy telefonomba került.

2023. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem fogadja el az érintést a pénztáros és be kell neki dugnod?

:-))))

2023. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Bankkártya meghibásodás lesz. Legtobb banknal telefonon is bejelentheted es kuldenek ujat postan
2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
nekem akkor volt ez mikor meg volt kopva a chip. de érdekes hogy egy idő után a penny termináljai egyáltalán nem fogadták el az érintést, a coop mindvégig. én megvártam míg kijött az új kártyám, mert már a csak a végefelé volt így meghalva, de az újat egyből beletettem egy átlátszó diákigazolvány tokba (100 ft-os boltban vettem) és ha lehet igyekszem kerülni azt is hogy ATM-be dugjam, szerencsére ezek közt is van már érintős észlelésű. de elvileg a bank cseréli neked ha jelzed hogy hibás
2023. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Hibás a kártya, csere. Ja és nem fizettethetik ki a kártya gyártást, ha nem te rontottad el.
2023. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!