Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Internetes kutakodás nélkül,...

Internetes kutakodás nélkül, a belépés előtt ránézvést, honnan lehet tudni, hogy albán-e, vagy sem egy-egy adott pékség (üzlete)?

Figyelt kérdés
Mérvadó forrásokból is rendszeresen, elég sok rosszat lehet olvasni az elsokasodott albán pékségekről.

#pékség #pékáru #kifogásolható minőség
nov. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Belépés elott nehezen. A pékáruirol lehet legjobban megismerni. Ugyanaz a kaptafa, minden picif pufi. Mimden jol nez ki de keves a toltelek. Tipikusak a duplacsavarok a kelt sos rud pl
nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet tudni, bemégy és körülnézel akkor megtudod.

Nincs velük baj szerintem , én ugyan már nem bírom a szagát sem a termékeknek csak végszükség esetén vásárolok ott,de van aki szereti.

nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát ami környékünkön van albán pékség, azt nagyon jól meg lehet különböztetni a többitől, mert minden héten mások dolgoznak ott. Senkit se akarnak bejelenteni. Egyébként szerintem borzalmas, hogy mindennek ugyanolyan íze van ott, teljesen mindegy, hogy mit veszel. Nagyon ritkán járunk be.
nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
egyébként még albán pékségeken belül is különböző szintű spórolás megy, nálunk mikor megnyitott nem volt lespórolva a ketchup a virslis csónakról, van ilyen tejfölös papucs ami talán valami olcsó parizerrel van töltve de abból is sokkal több volt benne, plusz méretre is kisebb lett, meg úgy általánosan a sajtot is elkezdték sajnálni mindenről. elég ritkán megyek azért tűnt fel
nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a legtöbbnél a nevéből, dizájnjából látszik is kívülről. Legalább én látok valami nehezen megfogalmazható külső hasonlóságot az általam ismert összes ilyen üzlet között.
dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Végterméken látni tényleg.Óriás kakaós csigák péksütemények.
dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!