Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor szoktatok elmenni venni...

Mikor szoktatok elmenni venni vagy rendelni kaját munka ebédszünetben és melyikbe?

Figyelt kérdés
És be is szoktatok vásárolni?

jan. 18. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Munka előtt megveszem az ebédet
8 - 9
9 - 10
10 - 11
11 - 12
12 - 13
Spar
Lidl
Aldi
Más
20 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Az elelmiszerboltok azokra vonatkoznak akik be is vasarolnak elnezest nem tuntettem fel.
jan. 18. 11:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolni nem,rendelni 10 után hogy időben hozzám érjenek.
jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én előre szeretem saját magamnak megcsinálni a szendvicseket, így nem kell várnom a futárra, tehát a rendelés nálam nem mindennapos.
jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
A szavazásnak semmi értelme ebben a formában, de egyébként sem sok. Én heti kiszállítást szoktam rendelni, nem megyek munkaidőből. Nem is tolerálnák. A mellettünk lévő gyorsétterembe vagy benzinkútra kiszaladni belefér, de ebédvásárlás boltban nem. A bevásárlás meg kirúgással járna. Volt rá példa.
jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel munkaba menet bevasarolok amire gusztusom van.

Gyümölcs, magvak, peksütemeny, csoki mindig van az irodaban ingyen eheto / veheto.


Aztan nap/ehseg/kedvtol függöen rendelek valamit Volton. Inkabb esti evo vagyok es napközben csak ragcsalni szoktam.

jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lidl 8 perc gyalog. 30 percem van megjárni. Ha csak 2 narancsit meg egy csomag sajtot kell bevasarolnom akkor belefer.

Ha az ebedelesre magara vonatkozik a kerdes, reggelit csomagolok, nasinak tartok a fiokban kekszeket. Ebedre a kozeli kifozdekbe jarunk a kollegakkal.

jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszek otthonról, akkor telefonon rendelek 10 körül.

A 20 perces ebédszünetbe csak ez fér bele.

jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Én otthonról hordom a főt kaját amit megmikrózok melóba vagy szendvicset viszek.

Drága a rendelt kaja arra nem költök ha megtehetem olcsóbban.

jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel megveszek 2 zsemlét és 10dkg parizert és ennyi.
jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4


Hadd dontsem el en, hogy mi ertelme van a szavazasomnak, elvegre ez az en kerdesem, szerinted nincs ertelme, ne szavazz ne kommentelj, nehez? :)

jan. 23. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!