Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldit vagy a Lidl szeretitek...

Aldit vagy a Lidl szeretitek jobban? Melyik olcsobb?

Figyelt kérdés
Ui: Tényleg elfogyott a nachos szosz az ossszes Lidlben??:((((

febr. 7. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Kb ugyanannyira mindkettõt.


Itt Lidlben szebb a zöldség-gyümölcs, és jobb a pékség.

Aldiban a középsõ polcos termékek jobbak, és a szárazáru.



Árban attól függ mit veszel.

febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Kb ugyan az a kettő.


Én személy szerint az ALDI-t preferálom, mert az sokkal közelebb van hozzám, mint a LIDL. De ha egyforma távolságra lenne akkor mind a kettőbe járnék.

febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem, de inkább Lidl-be járok, mert az gyalog kb. 5 percre van itthonról, míg a legközelebbi Aldiba több megállónyit kell utazni, annyival meg nem tud többet, hogy oda járjak rendszeresen messzebbre. De ha az lenne közelebb, valószínűleg Aldiba járnék többet.
febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Abba megyek amelyik útba esik, nincs köztük lényeges különbség.
febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mi az a középsőpolc?
febr. 7. 23:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lidl
febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kitana. ***** válasza:
100%
Aldit jobban szeretem. Az itt nem messze lévő Lidlben egyrészt kupleráj van, tömegnyomor, és még a vásárlók sem a legkulturáltabb emberek. Az Aldi ehhez képest nyugis, tiszta, normális vevőkkel. A Lidl egy közlekedési csomópontnál van, az Aldi meg itt a házak között az egyik épület aljában, nyilván ezért nyugisabb, de amúgy a termékeiket is jobban szeretem.
febr. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Aldit szeretem jobban.
febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldi abból a szempontból jobb, hogy itt a városunkban több Lidl is van, de bármikor is megyek bármelyikbe, mindig tele vannak kipakolatlan árukkal a sorok, pluszban sok az ember, szóval így összességében elég kényelmetlen a bevásárlás, mert alig lehet elférni. Aldinál azért nincs ez, ott nyugisabb. Amúgy igazából sok terméknél nekem nem számít, hogy most Aldi vagy Lidl sajátmárkásat veszek, mert amiket szoktam venni, azok árban és minőségben általában ugyanolyanok. Azért van egy-két dolog amit szoktam venni és pont az csak a Lidlben van, az Aldiban nincs. Plusz a Lidlben szeretem az önkiszolgáló kasszát. De amúgy igazából maga a vásárlás "élménye" az Aldiban jobb a fent említett okok miatt.
febr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Tök mindegy, úgyis a helyi termelői piacon vásárolunk, ami viszont drága
febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!