Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldit vagy a Lidl szeretitek...

Aldit vagy a Lidl szeretitek jobban? Melyik olcsobb?

Figyelt kérdés
Ui: Tényleg elfogyott a nachos szosz az ossszes Lidlben??:((((

febr. 7. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyforma. Lidlbe jarok mert kozelebb van. De mindig megnezem az akcios ujsagot es ha olyan van, elmegyek az aldiba is.

De mikor aldi mellett laktam, abba jartam


Attol is fugg mit veszel de egy kutya az ara

febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Árban kb. ugyanaz. A kettő közül Lidl, mert az Aldit bojkottálom, amióta a gyerekellenes propagandát elkezdték nyomatni.
febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Számomra Lidl jobb.
febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

"Mi az a középsőpolc?"


Szó szerint a bolt közepén a polcrész mindkét üzletláncnál.


Ahova az ilyen egyszeri készletes dolgokat hozzák, mikor éppen mi szezonális, meg mit kapnak olcsón. Pl kötõ fonal, nem sajátmárkás élelmiszerek, sport ruházat, kertészkedõs cuccok, külföldi import ételek, autós kiegészítõk, kutya ágy stb



Szerintem az Aldiban jobbakat hoznak, eddig sokkal több minden maradt meg onnét.

febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyjából egyforma, de nálunk a Lidl bent van a belvárosban, az Aldi meg kint külterületen, így ritkán járok arra. A Lidl-ben jobb a zöldség-gyümölcs kínálat, az Aldiban finomabbak a péksütik. A non-food kínálat is jobb a Lidl-ben, így a mérleg nyelve abba az irányba mozdul el.
febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül az Aldit, mert rendezettebb, nyugodtabb a vásárlás, nincs tömegnyomor.

Ott veszem a húsos tésztaszószokat, pl. pulykás, bolognai. (Ha gyors kaja kell.)

febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül a Lidl-t, de szerintem árban hasonlóak.
febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Lidl, Aldit drágának találom és a minőség is rossz. Pl. lazacból tenyésztett norvégot árulnak, nem vadon halászottat. Pennyben volt vadlazac, na abban nincs az a fehér zsírcsík, és nem is természetellenes narancssárga a színe.

Lidl a legjobb az összes közül, de ott is vannak bajok, pl. a szezonális termékeket betiltatnám, mert elkezdi az ember venni, beiktatja a napi ételeibe, stb., aztán nem árulják. Vagy legyen kapható az év minden napján, vagy egyáltalán ne árulják. A jó húsok is eltüntek Lidl-ből, csak átlag húsok vannak, amit bárhol megkapsz. Lidl-ben nem marhát, csirkét, disznót akarok látni. Ettől függetlenül még a legjobb az összes közül.

febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem. Az Aldi közelebb van, a Lidlben viszont jobbak a nemzetközi napok, mert olyankor mindig sok különlegesség van+ünnepek táján is ott van a nagyobb felhozatal. Én nagyon szeretem a gourmet dolgokat kóstolgatni, a Lidlben szinte mindig találok valami érdekeset. Az Aldisak sem rosszak, de nincs annyiféle dolog.
febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lidl, közelebb is van és véleményem szerint Aldiban kevésbé minőségi cuccok vannak.
febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!