Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit hol vásároltok spórolás...

Mit hol vásároltok spórolás céljából?

Figyelt kérdés

Tesco,Lidl,Penny,Vianni,Euro Family.

(élelmiszer,hús,zöldség-gyümölcs,tisztitószer



2013. máj. 22. 12:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
76%
Az Aldi iszonyat drága és nincs benne semmi. Most is reklámozza, hogy egyre több gluténmentes termék erre nincs is benne.
2013. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, hogy drága vagy nem... én nem veszem meg a tescos szart 10 ft-tal olcsóbban kg-os árban értve!!!!!, inkább a kiváló minőségűt! Mindig a kg-os árat nézd, hidd el nem olyan drága az... de mint írtam, sok mindent nem onnan veszünk mi se pl. húst tuti, hogy nem...
2013. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldi nem "attól függ", hanem kb. ugyanazokat a termékeket árulja, mint a Lidl, csak jóval drágábban. A minőséggel nincs baj, viszont én nem szeretem, mivel indokolatlan a felár, és az Aldi általában olyan belülről mint egy bazár, abszolút nem tiszta vagy kultúrált. Kb. mint régebben a Plus volt...
2013. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. én a tescot nem szeretem. Metroban még nem voltam,nem is szeretnék, mert nagy.

Amit szeretek az a spar: s budget-es zabpelyhet itt veszem és a natúr joghurtok, tejtermékek és tejfölök, szóval a tejtermékek jók és olcsók. Egyébként sztem drága.

Aldiba és lidl-be járunk elég sűrűn, mert ezek közel vannak, és jól átláthatóak. Különlegességek megkaphatók olcsón és jó minőségűek. Mosóport és tisztítószereket itt (is) szoktam venni meg mikor mit, tejtermékek, ásványvíz, détás csoki és üdítő,fagyasztott termékek.

A penny elsősorban anyukám mániája, én azért nem igazán szeretem, mert kevés fajta áru van mennyiségr viszont sok. Itt kutyatápot szoktunk venni, meg mikor mi akciós amire szükségünk van.

Húst hentesnél veszek pékárút vagy megsütöm (ez a gyakoribb) vagy pékségből.

Zöldség és gyümölcs a piacról vagy a kertből tojás a szomszéd nénitől (gyümölcsért cserébe, vagy 25ft/db áron) méz szintén egy másik szomszédtól, cserébe füvet nyírok nála.:)Tejet is igyekszem termelőtől (ha éppen nem a sparból) venni, de nem mindig van időm elbringázni a város másik végébe.

2013. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kocsissz válasza:
46%
A legjobb a piac az élelmiszerre ,mert mivel nagy részben Magyar termelők árusítanak és így a nyereség meg az előállítási költség (emberek fizetés) nagy része itthon marad... És így magunknak teremtenénk munkát, de ha bemegyünk a multi áruházba azzal csak a globalizációt segítjük ,illetve esszük a sok káros műanyag adalékolt árukat... Arról ne is beszéljünk a megélhetési bérért dolgoznak ott az emberek és egy csomószor megalázzák őket... Ha kimész a piacra akkor vehetsz tejet 160ft/literért és az meg is tud romlani ,nem úgy mint az uht tejek.... Múltkor kinthagytam egy pohár uht tejet az asztalon szobahőmérsékleten egy napig és semmilyen romlás/ízváltozás nem volt észlelhető és megittam.... Egy normális tej az alatt megaludt volna....
2013. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért veszek tartós tejet. Nekem nincs időm arra, hogy nap mint nap rohangáljak üveges tejért jobbra-balra, meg felfőzzem, hogy ne kapjak hasmenést, stb. Hónap elején megveszek 3 karton tejet, hónap végéig tökéletesen érzi magát a spájzban, és több gondom nincs rá a következő nagybevásárlásig. És milyen munkát teremtenénk itthon, ha piacon vásárolnánk? Az öreg néniknek még többet kéne kapálniuk, az unokáiknak meg felszedni a zöldséget. A multikba is rengeteg dolgozó kell, szerintem semmivel sem kevesebb, mintha piacra járnánk. És egy földműves sem keresne többet, mint egy áruházi eladó. Mindegy, más a véleményünk, de ez a kérdés szerintem nem erről szólt, hogy kampányoljunk a multik elüldözése mellett. (Elnézést az offért, az előző oldalon már válaszoltam.)
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!