Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egyetemistakent eleg 20. 000...

Egyetemistakent eleg 20. 000 ft a honap vegeig etelre?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés.
2017. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem elég lenne, de ebbe nem férne sok luxus. 30000 viszont pazar, nehezemre is esne többet költeni. HA én főzök. Ha itt-ott boltban venni és rendelgetni kell, azzal el lehet szállni... De ez 20 ezerből nem opció.

Egyszer kiszámoltam, 15 ezerből a speckó étrendemet és egészségtudatosságomat betartva is tudnék enni szálkásításkor, de ez már aszkéta üzemmód lenne a hedonista lényemnek. 20 ezerből a kalória is elég lenne akármilyen aktív életmódhoz.

De rólad, ugye, mit sem tudok. Körülmények, ízlés, étrend, kalóriaigény, ésatöbbi. Nagyon nem mindegy. De valahogyan mindenki kijöhet, max. nem fogja élvezni.

2017. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!