Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktóz-mentes tejszín (tejszín...

Laktóz-mentes tejszín (tejszín helyettesítő (t) (megoldást) ) keresek. Miféle dolgokkal lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Bővebben: Szükségem lenne valamiféle termékre ami helyettesíti a tejszínt vagy laktóz allergiások is ehetnek. Süteményt/tortát szeretnék készíteni végső soron.


A válaszokat előre is köszönöm.


(TÉMÁN KÍVÜL: A felbukkanó üzenetek melyek egy-egy kérdés beküldésekor jelennek meg ("Hiba" esetén ami egyáltalán nem igaz) kifejezetten paraszt megfogalmazásuak, intelligencia leghalványabb jelét se látni ki belőlük. Ezúton gratulálok annak a magas intelligencia hányadosú illetőnek aki megirkálta őket.)


2010. máj. 18. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 20 féle nem tejalapú, hanem növényi tejszín kapható, még a sarki boltban is...
2010. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülnék ha akkor ezt a 20 féle megoldást fel sorolná, esetleg egy kettőt megemlítene.
2010. máj. 18. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon hipermarketekben pedig lehet kapni laktózmentes dolgokat, köztük tejszínt ,tejet, túrókrémet, sajtkrémet, vajat stb...
2010. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondom növényi tejszín...Hulala, diszkont áruházak saját márkái, a Joya-nak is van tejszínpótlója, sprays tejszínek jó része sose látott tejet.... meg még vagy 20 egyéb márka, odamész a tejszínes polchoz és megnézed miből van
2010. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jól félre sikerült olvasnom.


Köszönöm a tippeket / megoldásokat. Kiderül mi sül ki belőle.

2010. máj. 18. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha süteményhez kell, akkor én is a Hulalát ajánlom, Növényi alapú, nyugodtan eheti laktózérzékeny is. Jó az állaga, kicsit édesített.

De azt hiszem van belőle olyan is, ami nem édes.

Én sütikhez szoktam használni.

2010. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Hulaláról biztosan tudom, hogy tartalmaz tejfehérjét. Így aki laktózérzékeny, annak nem ajánlott fogyasztania!!!
2015. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!