Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco házhozszállításkor...

Tesco házhozszállításkor miért hoznak mindig helyettesítő termékeket nekem?

Figyelt kérdés
Ha akciós terméket választok, mindig más terméket hoznak helyette amik drágábbak és ez már sokadik alkalommal van így. Tudom, hogy nem muszáj elfogadnom, de akkor is zavaró, hogy mindig mást hoznak.

2018. aug. 16. 08:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A #8-as válaszolóval abban is teljesen egyetértek, hogy valóban nem olyan egyszerű, hogy csak úgy visszaküldöm a helyettesítőket, mivel nekem arra időre szükségem volna azért kértem és nem mindekinek olyan egyszerű autóba pattanni és elmenni a boltba pláne úgy, hogy itt vagyok két kamasz gyerekkel akik rugdalják a hűtőt mert éhesek.

2018. aug. 16. 14:59
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A közértben sem kapod meg ugyanazt a márkát mindig, amire számítasz. A helyettesítő termék általában ugyanaz, csak más típus, márka, kiszerelés.


Azaz, ha a gyerekeid éppen éhen halnak és nincs más otthon, és kamaszként közértbe sem tudnak menni, átveszed a helyettesítőt és kész.

2018. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A két kamasz ne rúgdaljon semmit, hanem menjen el a boltba, ebben az életkorban én is ezt tettem. Szülői bevásárlólistával persze.
2018. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. eddig 4-5 alkalommal rendeltem, nekem akciós termékből eddig soha nem hoztak helyettesítőt. Azt figyeltem meg, hogy a helyettesítő terméket is ahhoz az árkategóriához igazítják, amit eredetileg rendeltél, pl. rendeltem B kezdőbetűs drágább olasz tésztát, akkor nem az olcsóbb magyart hozták helyette, hanem azonos árú olaszt, vagy ha olcsóbb toalett-papírt rendeltem, akkor ilyen árszintűt hoztak, nem a drágábból.
2018. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!