Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Teszkós önkiszolgáló kasszákró...

Teszkós önkiszolgáló kasszákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én kétszer próbáltam, mind a kétszer katasztrófa volt. Először odapakoltam az árút, elkezdtem becsipogtatni, majd a végén a fizetésnél elkezdett vísitozni hogy nem egyezik a súly, kezelő meg sehol nem volt. Összepakoltam az árumat és odamentem egy humán kasszához.

A másik esetben nem találtam meg a pékárut amit akartam venni. Egy zsemlét akartam venni de a süteményeknél volt, mint kiderült egy kezelő segítségével. Nagy nehezen sikerült mindent megcsinálni, fizetni szerettem volna, de ekkor a pénzemet nem vette be. 20szor próbáltam betenni, nem ment. Fogtam magam és angolosan távoztam.


2018. szept. 15. 21:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
78%
Sz-r! Utálom.
2018. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
78%
Amennyiben nem nagybevasarlas van, mindig az onkiszolgalokat hasznalom.
2018. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
33%

Hogy mi a véleményem?

Az, hogy nem vagyok a tesco alkalmazottja!

Ezért nem használom!

2018. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretem,nem is használom,nem is értek hozzá igazán :)
2018. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem megugorhatatlan :))))


Ritkán megyek a Tescoba, évvente ha egyszer, de akkor azt választom. Nem fogok sorban álldogállni a tömegben, az én időm ennél drágább.


Aki pedig nem használja, mert "nem a tesco alkalmazottja", annak remélem, netbankja sincs, hanem fiókban intéz mindent, valamint ATM-et sem használ, hanem minden egyes pénzfelvétlért bemegy a fiókba, mert "nem a bank alkalmazottja" :))

2018. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
66%
szerintem egy rakás fos folyton sipol hogy "váratlan elem a pakolórészen" anyád pechája a szádban kb így érzem magam tőle.
2018. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
84%

Én az Intersparba járok, de ott szeretem.


"nem vagyok a tesco alkalmazottja", jó, bontsuk le az árammal működő közvilágítást is, elveszi a lámpagyújtogató munkáját, és dobd ki a hűtőszekrényed, mert a jeges- és tejesember emiatt tűnt el...

2018. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
81%

Remekül bizonyítják, miért nem kell komolyan venni a sok doomzday-prófétát, akik azt képzelik, a robotok majd átveszik a munkát az emberektől.


Nos, a TESZKÓ gazdaságos önkiszolgáló pénztárnál egyedül nem tudsz kupont, utalványt használni, ezenkívül jó szokása, hogy nemcsak a hamispénzt nem veszi be, de sokszor az igazit se hajlandó...főleg a 10-20 forintosokat köpködi vissza, mintha muszáj volna. Ha 18+ árucikket veszek, mindig kell manuális visszaigazolás is, hogy elmúltam annyi.

Tehát ugyanúgy kell ember melléjük, maximum annyi hasznuk van, hogy némileg rövidebbek a sorok.

2018. szept. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
78%

Szinte tökéletes! Egyetlen kis szépséghibája, hogy többször nyivákol, mint kéne, de a gyorsaságért cserébe ezt elnézem.

Amúgy ami még ennél is jobb, az a budaörsi Tescoban a mozgatható vonalkódleolvasó, amin egy kis speckó android van: leveszed, magaddal viszed, vásárlás közben amit bedobsz a kocsiba lecsippantod, majd az önkiszolgáló kasszánál már csak szinkronizálni kell.

2018. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
17%

Kerülöm a bűzös Tescót is, meg az önkiszolgáló kasszájukat is, ha lehet, mert én sem vagyok az alkalmazottjuk. Spórolós lehúzó banda.

És nincs bankkártyám sem, mert a bankokról is ez a véleményem nagyokos példálózó.

2018. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!