Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Teszkós önkiszolgáló kasszákró...

Teszkós önkiszolgáló kasszákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én kétszer próbáltam, mind a kétszer katasztrófa volt. Először odapakoltam az árút, elkezdtem becsipogtatni, majd a végén a fizetésnél elkezdett vísitozni hogy nem egyezik a súly, kezelő meg sehol nem volt. Összepakoltam az árumat és odamentem egy humán kasszához.

A másik esetben nem találtam meg a pékárut amit akartam venni. Egy zsemlét akartam venni de a süteményeknél volt, mint kiderült egy kezelő segítségével. Nagy nehezen sikerült mindent megcsinálni, fizetni szerettem volna, de ekkor a pénzemet nem vette be. 20szor próbáltam betenni, nem ment. Fogtam magam és angolosan távoztam.


2018. szept. 15. 21:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20%
#30, ezt vizionálták jópár száz éve is. Ehhez képest mái napig a kápé a legelterjedtebb fizetési forma, ugyanis ez nem követel elektronikát meg drága beruházásokat, amiket szerény kishazánk úgy pár ezer évig képtelen lesz finanszírozni.
2018. szept. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
80%

31

Egészen pontosan milyen drága beruházások nincsenek kiépítve az országban?

2018. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
38%
Például olyan, ami egyáltalán lehetővé tenné azt, hogy te a személyiddel bárhol bárkinek fizethess...legyen az taxis, buszsofőr, újságos, hamburgeres bódé kasszása. Amíg ez nem történik meg, addig a kápé megszűnésére ugyanakkora az esély mint a technológiai szingularitásra. Kereken nulla. A piros kezet meg visszakaptad.
2018. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
31%

33

Nem tudom, milyen kezekről beszélsz ...

De minden taxiban lehet kártyával fizetni, a fesztiválokon rendezvényeken is, Budapesten alig van hely, ahol ne lehetne, stb.


Hogy jün ide a személyi? A bankkártyát erre találták ki :))

2018. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

A #30 írta azt, hogy elég lesz majd csak fogni a személyit és azzal fizetni mindenütt, merthogy azon rajta lesz a teljes pénzügyi akármid. Erre írtam, hogy sajna-bajna a közelébe nem vagyunk annak, hogy ilyen technológiai vívmány országosan elterjedhessen, és hát ez nem tetszik neki, lepontozgat :((( elég szarélete lehet.


Én nem használok bankkártyát, nekem tökéletes a kápé.

2018. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
35%

Na, osztja az észt a nagyokos pesti.

Nem csak a fővárosból áll az ország, meg ATM-ekből, meg bankkártyás fizetési lehetőségekből.

Jó szűk a látóköröd bakker. Az ország java csóró és elmaradott.

Nézz már ki az elefántcsonttornyodból!

Üdv a valóságban!

Egy budai.

2018. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
78%

#35 A személyit nem arra írtam, hogy fizetni tudsz vele, hanem hogy előbb-utóbb lesz valami technológia az életkorod igazolására is, ha alkoholt vásárolsz. Persze előbb-utóbb tényleg elég lesz egyetlen kártya mindenhez (személyi, adókártya, TAJ-kártya, útlevél, jogosítvány egyben), de arra tippelek, hogy addigra meglesz az a technológia, ami egy ujjlenyomatodból vagy akár az arcodból beazonosít, és kártyára nem is lesz szükség. De azt nem mondtam, hogy ez nagyon közel lenne, nagyon átmentünk sci-fibe :) (bár a technológia már megvan hozzá).


#36 nem vagyok pesti, ha nekem írtad.

2018. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
62%
Többször használtam, de nem szeretem. Aki felénk (megyeszékhely) a város szélére kiautózik a TESCO-ba, az általában nem két-három dolgot vesz. Folyton oda kell hivni a TESCO-s alkalmazottat, kuponokkal, kartonos kiszerelésű termékekkel már én is megakadtam, sörhöz már megint oda kell hivni, hogy jóváhagyja, csipogóra Neked kell figyelni, hogy levetesd, no meg emiatt kevesebb pénztárost alkalmaznak - miért kell munkahelyeket csökkenteni?! Pár családanya munkáját elveszik megint ezzel. Oké, legyen önkiszolgáló pénztár is, de hadd válasszon a vevő hogy ő akar pakolni keresgélni szkennelgetni, a pénzt el nem fogadó vagy éppen váltópénz hiánya miatt visszaadni nem tudó önkiszolgáló kasszával kinlódjon, vagy egy élő pénztáros szolgáljon ki?! Sokszor nincs pénztárban pénztáros, csak az önkiszolgálót lehet használni. Megyeszékhelyen levő TESCO. Már nagyon ritkán járok oda. Az önkiszolgáló pénztáraknál meg mindig sokan vannak, és ahogy nézem lassabb mintha a pénztáros huzogatná le a cuccokat. Jaaa van 50-60 perce az embereknek bóklászni a boltban ráérősen, de 5-6 percet már nincs várni a sorban.... Én se szeretek várni, de nehogymár én szkennelgessem a cuccokat meg a mérlegelős pakolóhelyükre rakosgassam a tele kosárnyi cuccom, egyszerűbb és gyorsabb a futószalagra rakni. A kisebb cuccok tényleg sokszor nem érzékeli, a súlyra reklamál. Annak jó aki mondjuk vesz 3 db üditőt aztán menne. De az meg miért megy ki a város szélére érte??? Nagyon ritka aki átutazóban van és pont 3 cuccért kell bemennie... Összességében nem szeretem ezeket a kasszákat.
2021. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül azt nem szeretem benne, hogy nem lehet egy szatyrot rárakni, hogy a kifizetett termékeket eleve abba pakoljam, és normál magasságú embernek nagyon alacsonyan van az a pakolófelület. Emiatt minden egyes árucikkhez kétszer kell lehajolni, egyszer, amikor odateszed, egyszer, amikor fizetés után elpakolod, és akkor közben folyamatosan pofázik a gép, hogy pakoljál gyorsabban. Lehetne valami emberi magasságban a rakodófelület, vagy lehessen rátenni egy szatyrot...
2021. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!