Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi értelme a húspultoknak a...

Mi értelme a húspultoknak a hipermarketekben?

Figyelt kérdés
Nem olcsóbbak, nem jobb minőségük ott a hústermékek, sőt nem is tartósak. Az meg a ráadás hogy kérsz 5 deka parizert és jön a "8 lett, maradhat?". Nem értem miért vannak mindig hatalmas sorok a húspultoknál.
2018. dec. 13. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Jaj kérdező, ha téged ennyire zavar, akkor ne vásárolj húspultban, csak nyugodj már le. :D
2018. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Nemtom. A kenyeres polcokon meg kenyerek vannak. Kenyerek mindenütt.
2018. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
1 kg bécsi virsliért képesek sorban állni negyed órát, miközben ugyanaz a bécsi virsli ott van a polcon, ugyanannyiért. Miért?
2018. dec. 13. 19:07
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
#13: Egyrészt 15 percig sosem kell várakozni, ha így lenne nem várna senki fölöslegesen. Ilyen nem szokott történni, simán csak hazudsz vagy képzelődsz.
2018. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%

Van aki nem szeret a csomagoló anyagok miatt drágább, előre csomagolt árut venni.

Nem kell elfogadnod, ha többet mérnek, nyugodtan mondhatod, hogy vegye le, mert csak 5 dekát kérsz.

2018. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
megnéztem többször is: nem olcsóbbak a húspultban lévő áruk.
2018. dec. 13. 19:54
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Pont ma néztem meg és drágább az előre csomagolt, felvágott,hús stb mint amit húspultba vagy csemege pultban megvehetek.
2018. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Rendszerint nagyobb a választék. Pontosan annyit kérek amennyire szükségem van (ha többet szel le neked, akkor mondod hogy nem maradhat és kész, ne legyél már életképtelen). Az előszeletelt, védőgázas csomagolt termékek tovább elállnak ugyan, de rendszerint ráfizetés a csomagolás költsége. Ha aznapra veszek felvágottat, akkor olcsóbb a csemegepult.

Plusz ha behoznak valami új terméket, amit kipróbálnék, abból is először csak pár szeletet veszek, ami csak a csemegepultnál lehetséges.

2018. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"megnéztem többször is: nem olcsóbbak a húspultban lévő áruk"

Mondjuk én ezt nem tudnám összehasonlítani, mert azt se tudom, hogy a pultban pontosan mi milyen típusú micsoda, vagy ha mégis, nincs ugyanolyan típus az előrecsomagoltak között.

2018. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyszer vásárolnál nálunk a szomszéd kis húsboltban, legközelebb mennél a hiperbe.
2018. dec. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!