Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi értelme a húspultoknak a...

Mi értelme a húspultoknak a hipermarketekben?

Figyelt kérdés
Nem olcsóbbak, nem jobb minőségük ott a hústermékek, sőt nem is tartósak. Az meg a ráadás hogy kérsz 5 deka parizert és jön a "8 lett, maradhat?". Nem értem miért vannak mindig hatalmas sorok a húspultoknál.
2018. dec. 13. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%

a sparban például sokkal több dolog van a csemegepultban, mint előrecsomogalva, ráadásul mindig van valami jó dolog ami akciós, az előrecsomagoltakat nem akciózzák annyit

ha veszek 40 deka sonkát akkor arányaiban sokkal kevesebb csomagolóanyagot használok, mintha ugyanannyit vennek de 100 vagy 200 grammonként becsomagolva és így a földet sem szennyezem annyira

a csirkemell a húspultban szintén, utálom mikor akkora tálcában csúszkál fél kiló csirkemell, amibe 1 kiló is simán belemenne, bár a húsppultos is nejlonzacskós, de arányaiban kevesebb szemét

2018. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"a sparban például sokkal több dolog van a csemegepultban, mint előrecsomogalva"

Hát ahogy a spar bánik a vásárlóival (egy csomó minden nincs felárazva, ha mégis, rossz helyre van kitéve az ár, ahol a vevő még véletlenül se találja meg, a lejárt szavatosságú cucc is ki van téve, stb.), én egyáltalán nem bíznék benne, hogy a csemegepultos cuccnak még nem járt le a szavatossága - csak persze ezt még csak nem is tudom ellenőrizni, mert az eredeti csomagolás nélkül kapom az árut a pultból...


"ráadásul mindig van valami jó dolog ami akciós"

Fél óra, mire előkerül a pultos, úgyhogy amit megkeresnék a réven (az akcióval), azt elveszítem a vámon (amiatt, hogy annyit kell várni, ugyanis az idő pénz), az akciók pedig a rosszul kitett árak miatt eleve átláthatatlanok.


"ha veszek 40 deka sonkát akkor arányaiban sokkal kevesebb csomagolóanyagot használok, mintha ugyanannyit vennek de 100 vagy 200 grammonként becsomagolva és így a földet sem szennyezem annyira ... utálom mikor akkora tálcában csúszkál fél kiló csirkemell, amibe 1 kiló is simán belemenne"

Ez teljesen igaz, az alapállásom nekem is ez, de a spartól olyan messzire menekülök, ahogy csak tudok.

2018. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!