Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az amerikaiak nem tudják mi...

Az amerikaiak nem tudják mi van a hűtőjükben?

Figyelt kérdés

Amikor a filmekben kinyitják a hűtőjüket, mindig úgy nézelődnek meg keresgélnek ott mintha valami varázsló kalapja lenne amiben bármi megjelenhet: Nem tudják fejből, hogy milyen ételeik vannak éppen?


Vagy csak nekünk magyaroknak nem nehéz észben tartani azt a keveset amire futja?



2019. aug. 2. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Emlékeztetőül: Már léteznek okoshűtők, amik maguktól figyelik a termékek szavatosságát, készletét, és maguktól rendelnek is ha kell. És bár ennek főleg a "csodálatos" Amerikában van piaca, Európában is akad rá vevő. Szóval mondhatjuk, hogy a hülyeség helytől független.
2019. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Pont annyira tudják mint bárki más.
2019. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező: neked lehet, hogy csak három joghurt van a hűtődben, de másnak nem feltétlenül.
2019. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Te tudod PONTOSAN hogy mi van a hűtődben? Azért elég nagy a hűtőm plusz a mélyhűtő, tele van mindig, nem tudom én sem mi van benne pontosan, pedig nem vagyok amerikai.
2019. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tudom mindig, hogy mi van a hűtőben, fagyasztóban. Főleg egy nagybevásárlás után.
2019. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Van egy nagy hűtőm, van egy fagyasztóm és van egy italhűtőm. Ha nem vezetnék listát mit tartok benne pontosan akkor biztosan nem tudnám mit tartok benne pontosan. Simán feltűnhet egy random darab szalámi vagy egy olyan tejföl amiben 2 kanál sincs.
2019. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

A szüleim elég szerényen élnek, meg vannak a jól bevált felvágottjaik meg ez-az, amit mindig vesznek, akármikor megyek hozzájuk, mindig ugyanaz van a hűtőben, majdhogynem megvan mindennek a helye. Nemcsak ők, még én is tudom, mi van a hűtőjükben. Mert ritkán futja csak másra.

Mi a férjemmel jól keresünk, és bár nekünk is megvan, hogy mit szeretünk, elég sokféle felvágottat/sajtot/egyebet szoktunk venni, néha megkóstolunk új dolgokat, és bizony én is néha elnézelődök a hűtő előtt, hogy mi is van éppen otthon. Pláne, ha nem én vásároltam legutóbb, hanem a férjem, ő megvesz ezt-azt, amit én nem szoktam, és ugyanez fordítva. Szóval nem, én sem tudom fejből, mi van a hűtőnkben, csak nagyjából.

2019. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Abba a technikai részletbe még bele sem gondoltál, hogy a film nem a valóság, és a hűtő is csak egy díszlet. Amit egy adott munkakörű munkatárs feltölt, majd utána egyszer-kétszer belenéz a színész egy próbán vagy rögtön a forgatás alatt. Miért kellene fejből tudnia hogy mi hol van?


Ezt pedig azzal akarod megmagyarázni, hogy te, aki naponta tízszer kinyitod a hűtőt meg optimális esetben te magad vagy aki feltölti tartalommal, és legalább nagyságrendileg tudja hogy mi a tartalma, az nem egyezik egy eljátszott jelenettel.

Ja, meg persze felfűzöd ezt egy kis magyarozásra is, legyen meg a provokatív éle a kérdésnek.

2019. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én azért tudom mi van nagyábol hütömbe meg fagyasztomba.
2019. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Ha netán valakivel együtt élsz, akkor már rögtön nem tudod fejből, hogy mi van (lehet) a hűtőben.

Pl: Feleség bevásárol, férj megeszi, feleség nézegeti a hűtőt, hogy hol van, vagy mi van még. Ez tetszőleges párosítással módosulhat, illetve kiegészülhet több személlyel.

Ha egyedül élsz, akkor jogosabban elvárható saját magadtól, hogy tudd, de azért elfelejtheted te is..

2019. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!